Kaip Vilniaus nukeliauti iki TEDxMRU naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai TEDxMRU?

Artimiausios stotelės prie TEDxMRU yra:

  • Mykolo Romerio Universitetas yra už 304 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Pamiškė yra už 469 metrai , 6 minučių pėsčiomis.
  • Liudo Giros St. yra už 568 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie TEDxMRU?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie TEDxMRU: 10, 2G, 40, 55, 75.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki TEDxMRU Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į TEDxMRU Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki TEDxMRU su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki TEDxMRU realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į TEDxMRU? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Mykolo Romerio Universitetas; Pamiškė; Liudo Giros St..

Iki TEDxMRU galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 10, 2G, 40, 55, 75.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki TEDxMRU lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į TEDxMRU lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

TEDxMRU, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki TEDxMRU su programėle!