Kaip Vilniaus nukeliauti iki ToyCity @ Nørdika naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai ToyCity @ Nørdika?

Artimiausios stotelės prie ToyCity @ Nørdika yra:

  • Vikingų Slėnis yra už 210 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Vikingų St. yra už 411 metrai , 6 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie ToyCity @ Nørdika?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie ToyCity @ Nørdika: 1, 2, 88.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki ToyCity @ Nørdika Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į ToyCity @ Nørdika Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki ToyCity @ Nørdika su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki ToyCity @ Nørdika realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į ToyCity @ Nørdika? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vikingų Slėnis; Vikingų St..

Iki ToyCity @ Nørdika galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1, 2, 88.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki ToyCity @ Nørdika lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į ToyCity @ Nørdika lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

ToyCity @ Nørdika, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki ToyCity @ Nørdika su programėle!