Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Verkių Miškas naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Kelio nurodymai į Verkių Miškas (Vilniaus) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Verkių Miškas

Questions & Answers

  • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Verkių Miškas?

    Šie Autobusas maršrutai stoja prie Verkių Miškas: 1G, 55.

    Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Verkių Miškas Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Verkių Miškas Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Verkių Miškas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Verkių Miškas realiu laiku.

Iki Verkių Miškas galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 55

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Verkių Miškas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Verkių Miškas lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Verkių Miškas, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Verkių Miškas su programėle!