Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vilnius-Utena naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vilnius-Utena?

Artimiausios stotelės prie Vilnius-Utena yra:

  • Prašiškės yra už 210 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Skersinės St. yra už 596 metrai , 8 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilnius-Utena?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilnius-Utena: 26, 87.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Vilnius-Utena Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilnius-Utena Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilnius-Utena su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilnius-Utena realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilnius-Utena? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Prašiškės; Skersinės St..

Iki Vilnius-Utena galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 26, 87.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilnius-Utena lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilnius-Utena lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilnius-Utena, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Vilnius-Utena su programėle!