Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vilnius-Utena naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Vilnius-Utena?

  Artimiausios stotelės prie Vilnius-Utena yra:

  • Prašiškės yra už 116 metrai , 2 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilnius-Utena?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilnius-Utena: 26, 87.

  Plačiau
Vilnius-Utena žemėlapis
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Viešasis transportas iki Vilnius-Utena Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilnius-Utena Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilnius-Utena su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilnius-Utena realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilnius-Utena? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Prašiškės.

Iki Vilnius-Utena galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 26, 87

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilnius-Utena lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilnius-Utena lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilnius-Utena, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Vilnius-Utena su programėle!