Kaip Vilniaus nukeliauti iki Girteka Logistics naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Girteka Logistics?

Artimiausios stotelės prie Girteka Logistics yra:

  • Riovonys yra už 1028 metrai , 14 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Girteka Logistics?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Girteka Logistics: 24.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Girteka Logistics?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Girteka Logistics: 12, 15, 4, 6.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Girteka Logistics Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Girteka Logistics Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Girteka Logistics su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Girteka Logistics realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Girteka Logistics? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Riovonys.

Iki Girteka Logistics galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 24 Troleibusas: 12, 15, 4, 6

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Girteka Logistics lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Girteka Logistics lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Girteka Logistics, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Girteka Logistics su programėle!