קו 159
פתח תקווה←צריפין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 159 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 159 (פתח תקווה←צריפין) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף משה ארנס/רציפים ומסתיים במחנה מצל''ח 6821.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 159 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←צריפין (26 תחנות)
מסוף משה ארנס/רציפים
ת. מרכזית פ''ת
ת.רק''ל קרול/אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/כביש 4
ג. שמואל/ גשר הולכי רגל
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
מסוף אלוף שדה
מחלף מסובים
מחלף גנות/כביש 4
כביש 44/תחנה מטאורולוגית
צומת בית דגן
טריגוסין/דרום
צומת חב''ד
קניון אסף/44
גדוד אמירים
מחנה מצל''ח 6800
מחנה צריפין
צריפין/בסיס אספקה
בה''ד 6
מחנה מצל''ח 6821
שאלות ותשובות לגבי קו 159
מתי מתחיל לפעול קו 159?
קו 159 מתחיל לפעול ב-06:33 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 159 מפסיק לעבוד?
קו 159 מפסיק לפעול ב-06:43 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 159?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←צריפין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←צריפין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 159 (פתח תקווה←צריפין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←צריפין (פתח תקווה←צריפין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 159 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 159 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 159 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 159 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 159
קו 159 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:33 - 06:43
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ב׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ה׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל159 (מ מסוף משה ארנס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 159 (פתח תקווה←צריפין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 159
תעריף הנסיעה ב159 (פתח תקווה←צריפין) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
159 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 159 היא מסוף משה ארנס/רציפים והתחנה האחרונה היא מחנה מצל''ח 6821.
קו 159 (פתח תקווה←צריפין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 159. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 159.
מעקב אחר קו האוטובוס 159 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 159 (פתח תקווה←צריפין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 159 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 159 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 788 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->אדמונד פלג-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 951 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 14 - קניון מלחה/א''ס מכבי-ירושלים<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 112 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים-1#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים