Autobusas - 39

39

Antakalnis–Nemenčinės pl.–Balžio g.

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

39 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

39 autobusas (Kryptis: Antakalnis) turi 6 stotelės išvyksta iš Autobusų Parkas ir keliauja iki Antakalnio Žiedas.

39 autobusas tvarkaraščio peržiūra ateinančiai savaitei; Pradeda darbą 04:52 ir baigia 04:52. Darbo dienų šią savaitę: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 39 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

39 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 39 autobusas?

39 autobusas pradeda darbą 04:52 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 39 autobusas baigia darbą?

39 autobusas baigia darbą 04:52 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 39 autobusas?

Kada atvyksta Antakalnis–Nemenčinės pl.–Balžio g. Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Antakalnis–Nemenčinės pl.–Balžio g. Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

39 autobusas stotelių sąrašas

Autobusų Parkas • Žirmūnų Seniūnija • Kareivių St. • Valakampių Tiltas • Lizdeikos St. • Antakalnio Žiedas

39 autobusas gatvių sąrašas

43 Verkių G. • 72 Žirmūnų G. • 107 Žirmūnų g

39 autobusas tvarkaraštis

39 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 04:52

Pirmadienis 04:52
Antradienis 04:52
Trečiadienis 04:52
Ketvirtadienis 04:52
Penktadienis 04:52
Šeštadienis 05:50
Sekmadienis 06:56
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 88+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 39 autobusas maršruto sustojimas yra Autobusų Parkas, o paskutinys - Antakalnio Žiedas. 39 (Kryptis: Antakalnis) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 39 turi 6 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 6 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 350 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 39 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 39 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

39 šalia manęs

39 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 39 autobusas?

39 autobusas pradeda darbą 04:52 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 39 autobusas baigia darbą?

39 autobusas baigia darbą 04:52 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 39 autobusas?

Kada atvyksta Antakalnis–Nemenčinės pl.–Balžio g. Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Antakalnis–Nemenčinės pl.–Balžio g. Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku