Autobusas - 76

76

Ateities–Balsių g.–Sakališkės-Bireliai

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

76 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

76 autobusas (Kryptis: Ateities St.) turi 5 stotelės išvyksta iš Jono Kazlausko St. ir keliauja iki Ateities St..

76 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 05:39 ir baigia 05:39. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 76 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

76 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 76 autobusas?

76 autobusas pradeda darbą 05:39 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 76 autobusas baigia darbą?

76 autobusas baigia darbą 05:39 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 76 autobusas?

Kada atvyksta Ateities–Balsių g.–Sakališkės-Bireliai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Ateities–Balsių g.–Sakališkės-Bireliai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

76 autobusas stotelių sąrašas

Jono Kazlausko St. • Naujakiemio St. • Baltupiai • Didlaukio St. • Ateities St.

76 autobusas gatvių sąrašas

163A Kalvarijų g • 1 Didlaukio G. • 27 Didlaukio g

76 autobusas tvarkaraštis

76 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 05:39

Pirmadienis 05:39
Antradienis 05:39
Trečiadienis 05:39
Ketvirtadienis 05:39
Penktadienis 05:39
Šeštadienis 08:47
Sekmadienis 06:28 - 08:47
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 76 autobusas maršruto sustojimas yra Jono Kazlausko St., o paskutinys - Ateities St.. 76 (Kryptis: Ateities St.) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 76 turi 5 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 7 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 76 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 76 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

76 šalia manęs

76 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 76 autobusas?

76 autobusas pradeda darbą 05:39 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 76 autobusas baigia darbą?

76 autobusas baigia darbą 05:39 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 76 autobusas?

Kada atvyksta Ateities–Balsių g.–Sakališkės-Bireliai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Ateities–Balsių g.–Sakališkės-Bireliai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku