Autobusas - 50

50

Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

50 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

50 autobusas (Kryptis: Antakalnis) turi 6 stotelės išvyksta iš Autobusų Parkas ir keliauja iki Antakalnio Žiedas.

50 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 05:58 ir baigia 05:58. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 50 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

50 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 50 autobusas?

50 autobusas pradeda darbą 05:56 Sekmadienis.

Kokiu laiku 50 autobusas baigia darbą?

50 autobusas baigia darbą 05:58 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 50 autobusas?

Kada atvyksta Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

50 autobusas stotelių sąrašas

Autobusų Parkas • Žirmūnų Seniūnija • Kareivių St. • Valakampių Tiltas • Lizdeikos St. • Antakalnio Žiedas

50 autobusas gatvių sąrašas

43 Verkių G. • 72 Žirmūnų G. • 107 Žirmūnų g

50 autobusas tvarkaraštis

50 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 05:58

Pirmadienis 05:58
Antradienis 05:58
Trečiadienis 05:58
Ketvirtadienis 05:58
Penktadienis 05:58
Šeštadienis 06:25 - 09:43
Sekmadienis 05:56 - 09:43
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 50 autobusas maršruto sustojimas yra Autobusų Parkas, o paskutinys - Antakalnio Žiedas. 50 (Kryptis: Antakalnis) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 50 turi 6 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 6 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 50 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 50 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

50 šalia manęs

50 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 50 autobusas?

50 autobusas pradeda darbą 05:56 Sekmadienis.

Kokiu laiku 50 autobusas baigia darbą?

50 autobusas baigia darbą 05:58 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 50 autobusas?

Kada atvyksta Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku