Autobusas - 50

50

Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

50 autobusas tvarkaraštis

50 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:01 - 23:43

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 23:06 - 23:43
Antradienis 00:01 - 23:43
Trečiadienis 00:01 - 23:43
Ketvirtadienis 00:01 - 23:43
Penktadienis 00:01 - 23:43
Šeštadienis 00:01
Sekmadienis Neveikia
Peržiūrėti pilną tvarkaraštį

50 autobusas Maršruto žemėlapis

50 autobusas kelionės žemėlapis

50 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

50 autobusas (Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.)) turi 10 stotelės išvyksta iš Bajorų Sodai ir keliauja iki Autobusų Parkas.

50 autobusas tvarkaraščio peržiūra ateinančiai savaitei; Pradeda darbą 00:01 ir baigia 23:43. Darbo dienų šią savaitę: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 50 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Žiūrėti žemėlapyje

50 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 50 autobusas?

50 autobusas pradeda darbą 00:01 Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 50 autobusas baigia darbą?

50 autobusas baigia darbą 00:01 Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 50 autobusas?

Kada atvyksta Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

50 autobusas stotelių sąrašas

Bajorų Sodai • Chemijos Institutas • Akademijos St. • Mokyklos St. • Maumedžių St. • Ateities St. • Didlaukio St. • Baltupiai • Naujakiemio St. • Autobusų Parkas

50 autobusas gatvių sąrašas

Bajorų kelias • 173 Baltupio G. • Baltupio g. • 10 Baltupio G. • 80A Didlaukio g • 206 Kalvarijų g

50 autobusas tvarkaraštis

50 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:01 - 23:43

Diena Darbo valandos
Pirmadienis 23:06 - 23:43
Antradienis 00:01 - 23:43
Trečiadienis 00:01 - 23:43
Ketvirtadienis 00:01 - 23:43
Penktadienis 00:01 - 23:43
Šeštadienis 00:01
Sekmadienis Neveikia
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

50 (SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus)

Pirmas 50 autobusas maršruto sustojimas yra Bajorų Sodai, o paskutinys - Autobusų Parkas. 50 (Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.)) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 50 turi 10 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 15 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 460 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 50 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 50 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

50 šalia manęs

50 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 50 autobusas?

50 autobusas pradeda darbą 00:01 Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 50 autobusas baigia darbą?

50 autobusas baigia darbą 00:01 Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 50 autobusas?

Kada atvyksta Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Antakalnis–Didlaukio–Baltupio g.–Bajorai Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Lengviau gauti informacijos apie maršrutą 50 su programėle!