קו 619
נתניה←רמת השרון
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 619 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 619 (נתניה←רמת השרון) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים במסוף קדמה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 619 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←רמת השרון (45 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
שד. בנימין/שד. ירושלים
שדרות בנימין/טשרניחובסקי
שד. בן אב''י/שד. בנימין
שד. בנימין/שלום שבזי
בן צבי/הגר''א
בן צבי/פלוגת מכבי
הנביאים/שד. בן צבי
בן צבי/גרנבוים
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
שדרות פנחס לבון/יצחק קצנלסון
שדרות פנחס לבון/תיאודור וייסלברגר
פנחס לבון/גולדה מאיר
צומת אודים
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת יקום
צומת רשפון
מחלף נוף ים
המעפילים/נורדאו
המרכז הבין תחומי/מנחם בגין
אוניברסיטת רייכמן/נתן אלתרמן
בית הספר יצחק נבון/נתן אלתרמן
נתן אלתרמן/רש''י
הנדיב/יוסף נבו
יוסף נבו/אייבי נתן
בן ציון מיכאלי/יוסף נבו
קניון שבעת הכוכבים
הרב קוק/שדרות שבעת הכוכבים
הרב קוק/ויצמן
בן גוריון / הרב קוק
בן גוריון/חומה ומגדל
מרכז אמירים/בן גוריון
קופת חולים מאוחדת/סוקולוב
סוקולוב סנטר/סוקולוב
סוקולוב/זרובבל
הראשונים/סוקולוב
הראשונים/אוסישקין
טרומפלדור/קופח
טרומפלדור/הזית
הזית/שבטי ישראל
שבטי ישראל/חנה סנש
שבטי ישראל/האמנויות
הנביאים/עבדת
מסוף קדמה
שאלות ותשובות לגבי קו 619
מתי מתחיל לפעול קו 619?
קו 619 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 619 מפסיק לעבוד?
קו 619 מפסיק לפעול ב-08:00 בשישי
מתי מגיע קו 619?
כדי לראות מתי קו נתניה←רמת השרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←רמת השרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 619 (נתניה←רמת השרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←רמת השרון (נתניה←רמת השרון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 619 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 619 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 619 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 619 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 619
קו 619 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 15:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 15:00 | 30 - 120 |
ב׳ | 05:30 - 15:00 | 30 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 15:00 | 30 - 120 |
ה׳ | 05:30 - 15:00 | 30 - 120 |
ו׳ | 06:00 - 08:00 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל619 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 619 (נתניה←רמת השרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 619
תעריף הנסיעה ב619 (נתניה←רמת השרון) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
619 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 619 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף קדמה.
קו 619 (נתניה←רמת השרון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 619. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 619.
מעקב אחר קו האוטובוס 619 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 619 (נתניה←רמת השרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 619 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 619 ב-ישראל
619 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 45 - רתמים מרכז-כפר רתמים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 281 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 152 - גשר ת. רכבת ב''ש צפון/התבונה-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#
- 180 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 50 - בית הלוחם-באר שבע<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 39 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 682 - אלסלאם/אלתקוא-חורה<->מכללת אחוה-באר טוביה-2#/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 86 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 94 - מורדי הגטאות/אף על פי כן-הרצליה<->יהודה הנשיא/כלנית-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 117 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->הברזל/הזורע-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 575 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 11 - מלון יפה נוף-ערד<->צים סנטר/התעשייה-ערד-2#/ לוח זמנים
- 23 - מכללת בית ברל-בית ברל<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים