719-linja
Hakunila
HSL
HSL 719 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
719-bussilla (Hakunila) on 16 pysäkkiä alkaen asemalta Nybyggetinkuja ja päättyen asemalle Kimokujan Koulu.
Valitse alta mikä tahansa 719-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hakunila (16 pysäkkiä)
Nybyggetinkuja
Kuusikorvenkuja
Kalkkiuunintie
Mäntykummuntie
Nurmimäentie
Sotungin Koulu
Sotungintie
Hakunilan Uimahalli
Ravurinpuisto
Ravurinpolku
Hevoshaantie
Vuorilehdonkuja
Hepopolku
Hevoshaanpolku
Raudikkopolku
Kimokujan Koulu
719 UKK
Mihin aikaan 719 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 719 bussi -pysäkillä klo 06:46 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 719 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 719 bussi -pysäkillä klo 17:55 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 719 bussi saapuu?
Milloin Hakunila Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hakunila Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 719 (Hakunila) bussi?
Hakunila (Hakunila) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 719 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 719 bussi pysäkki.
719-bussi -aikataulu
719 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:46 - 17:55
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:46 - 17:55 | 19 - 60 |
ti | 06:46 - 17:55 | 19 - 60 |
ke | 06:46 - 17:55 | 19 - 60 |
to | 06:46 - 17:55 | 19 - 60 |
pe | 06:46 - 17:55 | 19 - 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 719 (asemalta Nybyggetinkuja), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 719 (Hakunila) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
719 -linjan bussi-maksu
HSL 719 (Hakunila) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
719 (HSL)
719-bussin ensimmäinen pysäkki on Nybyggetinkuja ja viimeinen pysäkki on Kimokujan Koulu. 719 (Hakunila) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 719 -linjalla on 16 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 18 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 719-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 719-bussi-linjalle.
Linjojen 719 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 719 (Hakunila) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 719 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 719, Helsinki
719 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 455 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala)/ Aikataulu
- 973 - Peijas-Korso-Kannisto-Keravan asema/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 112N - Kamppi-Lauttasaari (M)-Westend-Matinkylä(M)-Friisilä/ Aikataulu
- 415N - Elielinaukio-Myyrmäki-Ylästö-Lentoasema/ Aikataulu
- 456N - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 69 - Kamppi-Pasila-Käpylä-Malmi-Jakomäki/ Aikataulu
- 57 - Kontula(M) - Viikki - Koskela - Ruskeasuo - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 562 - Itäkeskus (M) - Malmi - Aviapolis - Lentoasema/ Aikataulu
- 192V - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 614 - Hakaniemi-Tammisto-Ylästö/ Aikataulu
- 206K - Leppävaara-Kilo-Kera/ Aikataulu
- 839 - Rapuojantie-Östersundom-Puroniitty/ Aikataulu
- 163K - Espoonlahti (M)-Kiviruukki-Kurttila-Kurtinmäki/ Aikataulu
- 713B - Hakunilan palvelulinja/ Aikataulu
- 848 - Kamppi-Pasila-Viikki-Söderkulla-Porvoo/ Aikataulu
- 164K - Kamppi-Saunalahti-Tillinmäki/ Aikataulu
- 665N - Rautatientori-Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 544 - Leppävaara-Karamalmi-Kaitaa-Soukka-Espoonlahti-Kivenlahti/ Aikataulu
- 61N - Rautatientori-Pukinmäki-Töyrynummi/ Aikataulu