7 – Autobusų Parkas (Kirtimai) Tvarkaraštis
Darbo dienomis Tvarkaraštis
Stotis | Išvykimas Nr. 1 | Išvykimas Nr. 2 | Išvykimas Nr. 3 | Išvykimas Nr. 4 | Išvykimas Nr. 5 | Išvykimas Nr. 6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Povilo Lukšio St. | 18:34 | 19:19 | 20:00 | 22:46 | 23:06 | 23:32 |
Šiaurės Miestelis | 18:36 | 19:21 | 20:02 | 22:48 | 23:07 | 23:33 |
Minties St. | 18:39 | 19:24 | 20:04 | 22:49 | 23:09 | 23:34 |
Tuskulėnų Rimties Parkas | 18:41 | 19:25 | 20:06 | 22:51 | 23:11 | 23:36 |
Vasaros St. | 18:48 | 19:30 | 20:09 | 22:53 | 23:13 | 23:38 |
Krivių St. | 18:49 | 19:31 | 20:10 | 22:54 | 23:14 | 23:39 |
Filaretų St. | 18:51 | 19:32 | 20:11 | 22:55 | 23:15 | 23:40 |
Polocko St. | 18:52 | 19:33 | 20:12 | 22:56 | 23:16 | 23:41 |
Gervėčių St. | 18:54 | 19:35 | 20:14 | 22:58 | 23:18 | 23:43 |
Pelesos St. | 18:56 | 19:37 | 20:16 | 23:00 | 23:20 | 23:45 |
Panevėžio St. | 18:58 | 19:38 | 20:17 | 23:01 | 23:21 | 23:46 |
Prūsų St. | 18:59 | 19:40 | 20:19 | 23:03 | 23:23 | 23:48 |
Naujininkai | 19:02 | 19:42 | 20:21 | 23:04 | 23:24 | 23:49 |
Eišiškių Plentas | 19:03 | 19:44 | 20:24 | 23:06 | 23:26 | - |
Eišiškių Plentas | - | - | - | - | - | 23:51 |
Dariaus Ir Girėno St. | 19:04 | 19:45 | 20:25 | 23:07 | 23:27 | - |
Metalo St. | - | - | - | - | - | 23:52 |
Hidrogeologijos St. | - | - | - | - | - | 23:53 |
Felikso Vaitkaus St. | 19:05 | 19:46 | 20:26 | 23:08 | 23:28 | - |
Kirtimai | 19:06 | 19:48 | 20:27 | 23:09 | 23:29 | - |
Tiekimo St. | 19:07 | 19:49 | 20:28 | 23:10 | 23:30 | - |
Verslo St. | - | - | - | - | - | 23:54 |
Dilgynė | - | - | - | - | - | 23:55 |
Eišiškių Sodai | - | - | - | - | - | 23:56 |
Ąžuolijai | - | - | - | - | - | 23:57 |
sekmadienis ir šeštadienis Tvarkaraštis
Stotis | Išvykimas Nr. 1 | Išvykimas Nr. 2 | Išvykimas Nr. 3 | Išvykimas Nr. 4 | Išvykimas Nr. 5 |
---|---|---|---|---|---|
Povilo Lukšio St. | 16:27 | 18:49 | 23:12 | 23:42 | 00:07 |
Šiaurės Miestelis | 16:29 | 18:51 | 23:14 | 23:43 | 00:09 |
Minties St. | 16:32 | 18:54 | 23:15 | 23:45 | 00:11 |
Tuskulėnų Rimties Parkas | 16:33 | 18:56 | 23:16 | 23:46 | 00:12 |
Vasaros St. | 16:35 | 18:58 | 23:18 | 23:47 | 00:13 |
Krivių St. | 16:36 | 19:00 | 23:19 | 23:48 | 00:14 |
Filaretų St. | 16:37 | 19:01 | 23:20 | 23:49 | 00:15 |
Polocko St. | 16:38 | 19:02 | 23:21 | 23:50 | 00:16 |
Gervėčių St. | 16:41 | 19:05 | 23:22 | 23:52 | 00:18 |
Pelesos St. | 16:43 | 19:07 | 23:24 | 23:54 | 00:20 |
Panevėžio St. | 16:44 | 19:08 | 23:25 | 23:55 | 00:21 |
Prūsų St. | 16:46 | 19:10 | 23:27 | 23:56 | 00:23 |
Naujininkai | 16:48 | 19:12 | 23:28 | 23:58 | 00:24 |
Eišiškių Plentas | 16:50 | 19:15 | - | - | - |
Eišiškių Plentas | - | - | 23:30 | 00:00 | 00:25 |
Dariaus Ir Girėno St. | 16:51 | 19:16 | - | - | - |
Metalo St. | - | - | 23:31 | 00:01 | 00:26 |
Hidrogeologijos St. | - | - | 23:32 | 00:02 | 00:27 |
Felikso Vaitkaus St. | 16:52 | 19:17 | - | - | - |
Kirtimai | 16:54 | 19:19 | - | - | - |
Tiekimo St. | 16:55 | 19:20 | - | - | - |
Verslo St. | - | - | 23:33 | 00:03 | 00:28 |
Dilgynė | - | - | 23:34 | 00:05 | 00:30 |
Eišiškių Sodai | - | - | 23:35 | 00:06 | 00:31 |
Ąžuolijai | - | - | 23:37 | 00:07 | 00:32 |
SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus tvarkaraštis – 7 (Autobusų Parkas (Kirtimai))
SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus tvarkaraštis, skirtas 7 maršrutui, Autobusų Parkas (Kirtimai), keleiviams pateikia patikimą tvarkaraštį. Tvarkaraštis skirtas kelionės planui iš Povilo Lukšio St. stotis iki Ąžuolijai stotis, tačiau tvarkaraštis gali būti atnaujintas dėl įvairių priežasčių.
Galite pasiekti internetinį tvarkaraštį realiuoju laiku arba peržiūrėti spausdinamą Bus tvarkaraščio versiją. Suplanuokite kelionę pagal šiandienos, rytojaus, darbo dienų ar savaitgalio tvarkaraštį pagal mūsų patikimą ir naujausią SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus tvarkaraštį. Atnaujiname 7 tvarkaraštį, nuo Vilniaus iki Vilniaus, kasdien vidurnaktį.