137 Linje
Skotselv - Åmot - Hokksund
Brakar
Brakar 137 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
137 buss (Hokksund Via Åmot/Østsiden) har 30 stopp som går fra Skotselv Skole og slutter på Hokksund Stasjon.
Velg hvilken som helst 137 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hokksund Via Åmot/Østsiden (30 stopp)
Skotselv Skole
Røgebergkrysset
Kopperudveien
Skotselv Butikken
Nedre Dramdalsvei
Knivedalen
Osa
Fjæringstad
Grinna
Ødeverp
Verp
Skillebekk
Enger
Åmot Skysstasjon
Enger
Skillebekk
Verp
Ødeverp
Dramdal
Brodal
Skar
Kolbræk Kryss
Langerud
Vendelborg
Hobbelstadgata
Falkbanen
Hokksund Skole
Hokksund Hotellet
Øvre Eiker Rådhus
Hokksund Stasjon
137 FAQ
Når begynner 137 buss å operere?
137 buss starter å operere klokken 12:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 137 buss å gå?
137 buss slutter å operere klokken 12:30 på onsdag.
Når ankommer 137 buss?
Når kommer Skotselv - Åmot - Hokksund buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skotselv - Åmot - Hokksund buss som er nærmest din plassering.
Er det en 137 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 137 buss stopp.
137 buss Rutetabell
137 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 12:30 - 14:15
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 12:30 - 14:15 | 105 |
ti. | 12:30 - 14:15 | 105 |
on. | 12:30 | Engangstur |
to. | 12:30 - 14:15 | 105 |
fr. | 12:30 - 14:15 | 105 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 137 (fra Skotselv Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 137 (Hokksund Via Åmot/Østsiden) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
137 linje buss billettpris
Brakar 137 (Hokksund Via Åmot/Østsiden) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
137 (Brakar)
Det første stoppet på 137 buss ruten er Skotselv Skole og siste stopp er Hokksund Stasjon. 137 (Hokksund Via Åmot/Østsiden) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 137 har 30 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 46 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 137 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 137 buss til å ta med på reisen.
Linje 137 sanntid buss tracker
Spor linje 137 (Hokksund Via Åmot/Østsiden) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 137 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 137, i Norge
137 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 221 - Hønefoss-Jevnaker via Haug/ Timeplan
- 429 - Fønstelien - Uvdal/ Timeplan
- 51N - Nattbuss Mjøndalen/ Timeplan
- 360 - Gol - Tuv/ Timeplan
- 92 - Svelvik-Mariås-Svelvik/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 211 - Bestilling Hønefoss-Røyse-Vik-Sundvollen-Åsa/ Timeplan
- 307 - Flå-Sokna/ Timeplan
- 332 - Flå-Gol-Geilo/ Timeplan
- 15 - Drammen busstasjon - Austad skog/ Timeplan
- 321 - Gol - Åsgardan/ Timeplan
- 111 - Vikersund - Snarum/ Timeplan
- 64 - Sylling - Delekant - Sylling/ Timeplan
- 133 - Vestfossen - Darbu - Hakavik/ Timeplan
- 241 - Hønefoss-Sokna/Noresund/ Timeplan
- 22 - Drammen busstasjon-Svingen/Andorsrud/ Timeplan
- 242 - Hønefoss-Øst-Veme/ Timeplan
- 409 - Kongsberg knutepunkt - Saggrenda/ Timeplan
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan
- 4N - Nattbuss Kniveåsen/ Timeplan