153 Linje
Tvedestrand-Gjeving
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 153 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
153 buss (Ekstrabuss Dypvåg) har 27 stopp som går fra Lyngmyrhallen og slutter på Dypvåg.
153 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:05. Driftsdager denne uken: mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 153 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Ekstrabuss Dypvåg (27 stopp)
Lyngmyrhallen
Tangenbakken
Østeråbakken
Østerå
Hesteberget
Lille Stamnes
Store Stamnes
Råknes
Grønland
Skibolidalen
Sagesund
Nesveien Sagesund
Eidbokrysset
Rødningen
Stokkeboveien
Kilsend
Kilsendsletta
Ulevågkilen
Ulevåg Vest
Ulevåg Øst
Vadstengene
Åsstø Vest
Åsstø Øst
Krokvåg
Lunde Skole
Rørkilveien
Dypvåg
153 FAQ
Når begynner 153 buss å operere?
153 buss starter å operere klokken 14:05 på mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 153 buss å gå?
153 buss slutter å operere klokken 14:05 på mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 153 buss?
Når kommer Tvedestrand-Gjeving buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Tvedestrand-Gjeving buss som er nærmest din plassering.
Er det en 153 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 153 buss stopp.
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 153 (fra Lyngmyrhallen), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 153 (Ekstrabuss Dypvåg) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
153 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 153 (Ekstrabuss Dypvåg) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
153 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 153 buss ruten er Lyngmyrhallen og siste stopp er Dypvåg. 153 (Ekstrabuss Dypvåg) opererer mandag, onsdag, torsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 153 har 27 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 27 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 153 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 153 buss til å ta med på reisen.
Linje 153 sanntid buss tracker
Spor linje 153 (Ekstrabuss Dypvåg) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 153 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 153, i Norge
153 - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 415 - Bjelland - Øyslebø/ Timeplan
- 218 - Skoleruter Lindesnes kommune/ Timeplan
- 139 - Lillesand-Høvåg-Kristiansand/ Timeplan
- N1 - Kvadraturen-Flekkerøy/ Timeplan
- 1939 - Skolebusser Lillesand og Høvåg/ Timeplan
- 1926 - Skolebusser Froland og Mykland/ Timeplan
- 1945 - Skolebusser Hesnes og Jappa/ Timeplan
- 1923 - Skolebusser Roligheden/Sandnes/ Timeplan
- 173 - Iveland-Vennesla/ Timeplan
- 262 - Flekkefjord - Åna Sira/ Timeplan
- 2107 - Steinsland - Venneslahallen/ Timeplan
- 882T - Kvineshei-Opofte-Feda-Liknes/ Timeplan
- 10 - Sykehuset - Kvadraturen/ Timeplan
- N2 - Voiebyen - Hånes/ Timeplan
- 476T - Tonstad - Josdal/ Timeplan
- 31 - Kvadraturen - Sødal -Vennesla/ Timeplan
- 215 - Mandal-Harkmark-Dal/ Timeplan
- 207 - Mandal-Hogganvik/ Timeplan
- N40 - Nattbuss Høllen-Årosskogen/ Timeplan
- 2182 - Søgne - Samfundets skole/ Timeplan