221 Linje
Jevnaker Rutebilstasjon
Brakar
Brakar 221 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
221 buss (Jevnaker Rutebilstasjon) har 30 stopp som går fra Hønefoss Sentrum og slutter på Jevnaker Rutebilstasjon.
Velg hvilken som helst 221 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Jevnaker Rutebilstasjon (30 stopp)
Hønefoss Sentrum
Riddergården
Hvitbrua
Vesterntangen
Vestern
Sætranggata
Nedre Klekken
Haugsbygd Skole
Klækken Hotell
Klekken
Nedre Berg
Øvre Berg
Horne
Gjermundbo
Smeden
Bølgen
Stigsrud
Salem
Vesetrud Åsbygda
Åstrud
Åsbygda Skole
Åsbygda Stadion
Håkenstugata
Kistefossveien
Jevnakerdelet
Kleggerud
Mo
Melkevegen Grønland
Hadeland Glassverk
Jevnaker Rutebilstasjon
221 FAQ
Når begynner 221 buss å operere?
221 buss starter å operere klokken 06:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 221 buss å gå?
221 buss slutter å operere klokken 16:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 221 buss?
Når kommer Jevnaker Rutebilstasjon buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Jevnaker Rutebilstasjon buss som er nærmest din plassering.
Er det en 221 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 221 buss stopp.
221 buss Rutetabell
221 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:30 - 16:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:30 - 16:00 | 54 - 214 |
ti. | 06:30 - 16:00 | 45 - 177 |
on. | 06:30 - 16:00 | 45 - 177 |
to. | 06:30 - 16:00 | 45 - 177 |
fr. | 06:30 - 16:00 | 45 - 177 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 221 (fra Hønefoss Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 221 (Jevnaker Rutebilstasjon) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
221 linje buss billettpris
Brakar 221 (Jevnaker Rutebilstasjon) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
221 (Brakar)
Det første stoppet på 221 buss ruten er Hønefoss Sentrum og siste stopp er Jevnaker Rutebilstasjon. 221 (Jevnaker Rutebilstasjon) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 221 har 30 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 37 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 221 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 221 buss til å ta med på reisen.
Linje 221 sanntid buss tracker
Spor linje 221 (Jevnaker Rutebilstasjon) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 221 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 221, i Norge
221 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 239 - Nes-Hengslet-Rinna/ Timeplan
- 51N - Nattbuss Mjøndalen/ Timeplan
- 65 - Sylling-Øverskogen-Hornstua/ Timeplan
- 4 - Kniveåsen - Drammen busstasjon/ Timeplan
- 121 - Knivedalen - Skotselv/ Timeplan
- 214 - Hønefoss-Eikli/Dalsbråten/ Timeplan
- 243 - Hønefoss-Veienmoen/Begnamoen/ Timeplan
- 420 - Kongsberg - Geilo/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 108 - Vikersund - Hønefoss/ Timeplan
- 125 - Hokksund - Harakollen/ Timeplan
- 242 - Hønefoss-Øst-Veme/ Timeplan
- 362 - Hjelmen/Eikre-Trøim/ Timeplan
- 410 - Kongsberg - Sagvoldbrua/ Timeplan
- 62 - Lierbyen - Sørsdal - Sylling/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 35 - Skoger - Drammen/ Timeplan
- 330 - Gol-Geilo/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan
- 22N - Nattbuss Konnerud/ Timeplan