22N Linje
Nattbuss Konnerud
Brakar
Brakar 22N buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
22N buss (Nattbuss Konnerud) har 29 stopp som går fra Drammen Busstasjon og slutter på Konnerudsenteret.
Velg hvilken som helst 22N buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Nattbuss Konnerud (29 stopp)
Drammen Busstasjon
Museumsparken
Konnerudgata 41
Tårnveien
Konnerudgata 102
Vanninga
Hallermoen
Skogvangen
Tetenveien
Lensmannsløkka
Tolerud Snuplass
Lønnerud
Bekkedalen
Bernås
Skjelsbekk Nedre
Skjelsbekk Øvre
Venusfaret
Djupdalen
Lundaveien
Vallersveien
Sørskogen
Jarlsbergveien 232
Haldenlia
Svingen
Haldenlia
Jarlsbergveien 232
Sørskogen
Jarlsbergsenteret
Konnerudsenteret
22N FAQ
Når begynner 22N buss å operere?
22N buss starter å operere klokken 01:18 på fredag, lørdag.
Når slutter 22N buss å gå?
22N buss slutter å operere klokken 03:18 på fredag, lørdag.
Når ankommer 22N buss?
Når kommer Nattbuss Konnerud buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nattbuss Konnerud buss som er nærmest din plassering.
Er det en 22N buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 22N buss stopp.
22N buss Rutetabell
22N buss rute opererer i helgene. Vanlige åpningstider: 01:18 - 03:18
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 01:18 - 03:18 | 60 |
lø. | 01:18 - 03:18 | 60 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 22N (fra Drammen Busstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 22N (Nattbuss Konnerud) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
22N linje buss billettpris
Brakar 22N (Nattbuss Konnerud) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
22N (Brakar)
Det første stoppet på 22N buss ruten er Drammen Busstasjon og siste stopp er Konnerudsenteret. 22N (Nattbuss Konnerud) opererer fredag, lørdag.
Tilleggsinformasjon: 22N har 29 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 28 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 22N buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 22N buss til å ta med på reisen.
Linje 22N sanntid buss tracker
Spor linje 22N (Nattbuss Konnerud) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 22N buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 22N, i Norge
Brakar linjer i Norge
- 106 - Hatle - Vikersund - Åmot/ Timeplan
- 56 - Mjøndalen-Drammen/ Timeplan
- 222 - Hønefoss-Heradsbygda/ Timeplan
- 233 - Hønefoss-Begnamoen/Elsrud/ Timeplan
- 435 - Fjordveien 480 - Jønndalen/ Timeplan
- 415 - Kongsberg - Jondalen/ Timeplan
- 332 - Flå-Gol-Geilo/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 321 - Gol - Åsgardan/ Timeplan
- 25 - Drammen busstasjon- Gulskogen/ Timeplan
- 418 - Bjørnsrud - Flesberg/ Timeplan
- 244 - Sokna-Bårnås/Øst-Veme/ Timeplan
- 436 - Kongsberg - Hvittingfoss/ Timeplan
- 241 - Hønefoss-Sokna/Noresund/ Timeplan
- 423 - Lågveiskillet - Lampeland/ Timeplan
- 362 - Hjelmen/Eikre-Trøim/ Timeplan
- 62 - Lierbyen - Sørsdal - Sylling/ Timeplan
- 417 - Rødberg-Tunhovd/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan