226 Linje
Otta-E6-Nord-Sel
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 226 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
226 buss (Selsvatnet) har 19 stopp som går fra Otta Skysstasjon og slutter på Selsvatnet.
Velg hvilken som helst 226 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Selsvatnet (19 stopp)
Otta Skysstasjon
Otta Skysstasjon
Otta Skole
Brattråket
Rustad
Nygård Kongsvegen
Bekken
Kongsvegen
Sel Kyrkje Selsverket
Hågå
Formo
Mattistad
Grenet
Nord-Sel Kyrkje
Sel Samfunnshus
Råket
Søre Grote
Nørdre Grote
Selsvatnet
226 FAQ
Når begynner 226 buss å operere?
226 buss starter å operere klokken 13:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 226 buss å gå?
226 buss slutter å operere klokken 14:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 226 buss?
Når kommer Otta-E6-Nord-Sel buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Otta-E6-Nord-Sel buss som er nærmest din plassering.
Er det en 226 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 226 buss stopp.
226 buss Rutetabell
226 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 13:25 - 14:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:25 - 14:30 | 65 |
ti. | 13:25 - 14:30 | 65 |
on. | 13:25 - 14:30 | 65 |
to. | 13:25 - 14:30 | 65 |
fr. | 13:25 - 14:30 | 65 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 226 (fra Otta Skysstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 226 (Selsvatnet) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
226 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 226 (Selsvatnet) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
226 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 226 buss ruten er Otta Skysstasjon og siste stopp er Selsvatnet. 226 (Selsvatnet) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 226 har 19 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 30 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 226 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 226 buss til å ta med på reisen.
Linje 226 sanntid buss tracker
Spor linje 226 (Selsvatnet) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 226 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 226, i Norge
226 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 618 - Moelv-Gaupen-Stavsjø-Tingnes/ Timeplan
- 616 - Brumunddal - Hamar - Stange/ Timeplan
- 652 - Trehørningen-Kapp-Ener/ Timeplan
- 748 - Kongsvinger-Granli/ Timeplan
- 204 - Gjendesheim - Lom/ Timeplan
- 660 - Hamar - Østås - Gåsbu - Hamar/ Timeplan
- 717 - Kongsvinger - Fulu - Skarnes/ Timeplan
- 613 - Brumunddal - Gaupen/ Timeplan
- 144 - Bjorli - Otta/ Timeplan
- 731 - Skotterud-Magnor-Eidskog/ Timeplan
- 780 - Jara skole - Åsnes ungdomsskoe/ Timeplan
- 249 - Harpefoss - Kvarvet - Ringebu/ Timeplan
- 412 - Nysætra-Snertingdal-Gjøvik/ Timeplan
- 604 - Mesnali - Brøttum/ Timeplan
- 769 - Kongsvinger - Flisa - Våler/ Timeplan
- 882 - Tynset - Kvikne/ Timeplan
- 483 - Hov-Fluberg bru/ Timeplan
- 301 - Fagernes - Leira/ Timeplan
- 308 - Fagernes-Vaset/Ulnes/Fodnes/ Timeplan
- B47 - Lena-Kapp-Gjøvik-Raufoss-Lena/ Timeplan