616 Linje
Brumunddal - Hamar - Stange
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 616 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
616 buss (Stange Vgs.) har 41 stopp som går fra Brumunddal Sentrum og slutter på Stange Videregående Skole.
616 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:30. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 616 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Stange Vgs. (41 stopp)
Brumunddal Sentrum
Buttekvern
Mørkvedvegen
Kongelhol
Stenbekk
Sollerud
Bergshøgda
Myrvoll
Nydalsdumpa
Nydal Furnesvegen
Sandbakken
Olrud
Krokvegen
Stavsberg
Stenbergvegen
Voll
Volljordet
Opplands Gate
Vognvegen/Furubergvegen
Svartoldervegen
Maxi
Øysteins Gate
Bryggeriet
Stortorget
Kvartal 48
Espern
Vika
Kjonerud
Breidablikk
Bessa
Tønseth
Ottestad Sentral
Ottestad Prestegård
Ottestad Kirke
Vevlakrysset
Hosmestad
Lillevold
Skjelvenga
Nesten
Lunde
Stange Videregående Skole
616 FAQ
Når begynner 616 buss å operere?
616 buss starter å operere klokken 07:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 616 buss å gå?
616 buss slutter å operere klokken 07:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 616 buss?
Når kommer Brumunddal - Hamar - Stange buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Brumunddal - Hamar - Stange buss som er nærmest din plassering.
Er det en 616 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 616 buss stopp.
616 buss Rutetabell
616 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:30 | Engangstur |
ti. | 07:30 | Engangstur |
on. | 07:30 | Engangstur |
to. | 07:30 | Engangstur |
fr. | 07:30 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 616 (fra Brumunddal Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 616 (Stange Vgs.) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
616 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 616 (Stange Vgs.) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
616 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 616 buss ruten er Brumunddal Sentrum og siste stopp er Stange Videregående Skole. 616 (Stange Vgs.) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 616 har 41 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 75 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 616 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 616 buss til å ta med på reisen.
Linje 616 sanntid buss tracker
Spor linje 616 (Stange Vgs.) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 616 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 616, i Norge
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 618 - Moelv-Gaupen-Stavsjø-Tingnes/ Timeplan
- 126 - Dokka-Hov-Brandbu-Oslo/ Timeplan
- B46 - Lena-Raufoss-Gjøvik-Kapp-Lena/ Timeplan
- 724 - Skarnes-Odals verk-Fulusagen/ Timeplan
- 421 - Gjøvik-Sørbyen-Nordbyen/ Timeplan
- 436 - Eina-Børsvoll-Raufoss/ Timeplan
- 225 - Heidal - Sjoa - Otta/ Timeplan
- 254 - Vinstra - Ringebu - Tretten/ Timeplan
- 202 - Lom - Juvasshytta/ Timeplan
- 670 - Sand - Hamar/ Timeplan
- 536 - Lillehammer skysstasjon - Ekro/ Timeplan
- 112 - Brandbu-Gran-Harestua/ Timeplan
- 422 - Skysst.-Gjøvik vgs/ Timeplan
- 820 - Elverum - Hernes - Hovindberge/ Timeplan
- 894 - Tolga - Vingelen - Tynset/ Timeplan
- 700 - Kongsvinger-Skarnes-Sand/ Timeplan
- 113 - Toso-Jevnaker-Hønefoss/ Timeplan
- 405 - Gjøvik-Bøverbru-Reins.-Raufoss/ Timeplan
- 723 - Ullern - Skarnes/ Timeplan
- 688 - Ottestad-Birkelymoen-Hedemarke/ Timeplan