40E Linje
Kristiansand - Åros
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 40E buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
40E buss (Tangvall Direktebuss Via Rutebilstasjonen) har 18 stopp som går fra Universitetet og slutter på Tangvall.
Velg hvilken som helst 40E buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Tangvall Direktebuss Via Rutebilstasjonen (18 stopp)
Universitetet
Oddemarka
Østerveien
Lund Torv
Kvadraturen Videregående Skole
Rådhuset
Tollbodgata
Kristiansand Rutebilstasjon
Bellevue
Kolsdalen
Hannevika
Kartheia E39
Rige E39
Fidjetoppen E39
Fidjemoen E39
Monan Fv. 439
Klepland
Tangvall
40E FAQ
Når begynner 40E buss å operere?
40E buss starter å operere klokken 07:30 på fredag.
Når slutter 40E buss å gå?
40E buss slutter å operere klokken 15:30 på fredag.
Når ankommer 40E buss?
Når kommer Kristiansand - Åros buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Kristiansand - Åros buss som er nærmest din plassering.
Er det en 40E buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 40E buss stopp.
40E buss Rutetabell
40E buss rute opererer på fredag. Normale opereringstider: 07:30 - 15:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 07:30 - 15:30 | 56 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 40E (fra Universitetet), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 40E (Tangvall Direktebuss Via Rutebilstasjonen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
40E linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 40E (Tangvall Direktebuss Via Rutebilstasjonen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
40E (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 40E buss ruten er Universitetet og siste stopp er Tangvall. 40E (Tangvall Direktebuss Via Rutebilstasjonen) opererer fredag.
Tilleggsinformasjon: 40E har 18 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 34 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 40E buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 40E buss til å ta med på reisen.
Linje 40E sanntid buss tracker
Spor linje 40E (Tangvall Direktebuss Via Rutebilstasjonen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 40E buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 40E, i Norge
40E - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 1933 - Skolebusser Birkeland/Herefoss/ Timeplan
- 1939 - Skolebusser Lillesand og Høvåg/ Timeplan
- 1955 - Skolebusser Vegårshei/ Timeplan
- 2175 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 590T - Skaugo-Kristiansand/ Timeplan
- 1980 - Skulebussar Åseral kommune/ Timeplan
- 1970 - Skulebussar Evje og Hornnes/ Timeplan
- 32 - Kvadraturen - Høietun/ Timeplan
- 208 - Rølland-Frøysland-Furulunden/ Timeplan
- N45 - Nattbuss Songdalen/ Timeplan
- 152 - Tvedestrand-Borøy/ Timeplan
- 210 - Mandal - Møll - Dølebru/ Timeplan
- 2177 - Vestre Fidje-Kilen-Finsland/ Timeplan
- 226 - Vanse-Nesheim-Hananger-Farsund/ Timeplan
- 271 - Tonstad-Øvre Sirdal/ Timeplan
- 146 - Grimstad-Rykene-Froland/ Timeplan
- 46 - Kristiansand - Finsland/ Timeplan
- 238 - Lista-Farsund-Lyngdal/ Timeplan
- 2265 - Skoleruter Flekkefjord/ Timeplan
- 52 - Bråvann - Slettheia/ Timeplan