קו 451
לוד←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 451 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 451 (לוד←תל אביב-יפו) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמצביאים/חטיבת הראל ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 451 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←תל אביב-יפו (37 תחנות)
המצביאים/חטיבת הראל
בית כנסת תפילה למשה/המצביאים
מרכז מסחרי א/דרך הרמ''א
שדרות ירושלים/תל חי
כלא אילון
כלא איילון
ת. מרכזית רמלה/רציפים
שוק עירוני/שדרות הרצל
שדרות הרצל/הגדוד העברי
שדרות הרצל/טרומפלדור
שדרות הרצל/ההגנה
שדרות הרצל /אהרון בן יוסף
הרצל/מבצע קדש
שדרות הרצל/אנגל
צומת מחנה 104
צומת ניר צבי
שוק סיטונאי
תעשיון צריפין
המרכז רפואי יצחק שמיר/צריפין
צומת חב''ד
טריגוסין/כביש 44
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
דרך השבעה/קפלן
דרך השבעה/המלאכה
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך בן צבי
קריית שלום/דרך בן צבי
דרך בן צבי/לבון
הרצל/דרך בן צבי
הגן הזואולוגי/הרצל
דרך קיבוץ גלויות/לבון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 451
מתי מתחיל לפעול קו 451?
קו 451 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 451 מפסיק לעבוד?
קו 451 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 451?
כדי לראות מתי קו לוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 451 (לוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←תל אביב-יפו (לוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 451 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 451 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 451 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 451 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 451
קו האוטובוס 451, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 06:30 | 60 |
ב׳ | 05:30 - 06:30 | 60 |
ג׳ | 05:30 - 06:30 | 60 |
ד׳ | 05:30 - 06:30 | 60 |
ה׳ | 05:30 - 06:30 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל451 (מ המצביאים/חטיבת הראל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 451 (לוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 451
תעריף הנסיעה ב451 (לוד←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
451 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 451 היא המצביאים/חטיבת הראל והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 451 (לוד←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 451. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 451.
מעקב אחר קו האוטובוס 451 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 451 (לוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 451 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 451 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 641 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 103 - לוי/יצחק רבין-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים