465 Linje
Lunner b.sk.-Roa-Oppdalen-Gran
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 465 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
465 buss (Brokerudhagan) har 23 stopp som går fra Lunner Barneskole og slutter på Brokerudhagan.
465 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:05. Driftsdager denne uken: mandag, fredag.
Velg hvilken som helst 465 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Brokerudhagan (23 stopp)
Lunner Barneskole
Heimly
Lunner Ungdomsskole
Kildal
Shell Roa
Heimdal
Nordre Håkenstad
Håkenstad
Håkenstad Øvre
Brattlia
Harpetjern
Grøntjernet
Hyttafeltet
Erstad
Maurtvedt
Oppdalen Kapell
Stumnekrysset
Nordre Oppdalen Skole
Svingen
Stokke
Morka
Brattsberg
Brokerudhagan
465 FAQ
Når begynner 465 buss å operere?
465 buss starter å operere klokken 14:05 på mandag, fredag.
Når slutter 465 buss å gå?
465 buss slutter å operere klokken 14:05 på mandag, fredag.
Når ankommer 465 buss?
Når kommer Lunner b.sk.-Roa-Oppdalen-Gran buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lunner b.sk.-Roa-Oppdalen-Gran buss som er nærmest din plassering.
Er det en 465 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 465 buss stopp.
465 buss Rutetabell
465 buss rute opererer på mandag, fredag. Normale opereringstider: 14:05
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:05 | Engangstur |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 14:05 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 465 (fra Lunner Barneskole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 465 (Brokerudhagan) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
465 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 465 (Brokerudhagan) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
465 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 465 buss ruten er Lunner Barneskole og siste stopp er Brokerudhagan. 465 (Brokerudhagan) opererer mandag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 465 har 23 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 26 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 465 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 465 buss til å ta med på reisen.
Linje 465 sanntid buss tracker
Spor linje 465 (Brokerudhagan) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 465 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 465, i Norge
465 - Alternative Veibeskrivelser
- 465 - Lunner Barneskole Via Heimly / Timeplan
- 465 - Lunner Barneskole Via Frøystad / Timeplan
- 465 - Lunner Usk Via Volla / Timeplan
- 465 - Hadeland Vgs-Gran / Timeplan
- 465 - Oppdalen Kapell / Timeplan
- 465 - Lunner Barneskole Via Brattlia / Timeplan
- 465 - Lunner Rådhus Via Sås / Timeplan
- 465 - Oppdalen Kapell / Timeplan
- 465 - Lunner Barneskole Via Sås / Timeplan
- 465 - Gran Via Sås / Timeplan
- 465 - Sås / Timeplan
- 465 - Lunner Usk Via Heierkrysset / Timeplan
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 870 - Folldal - Dalholen/ Timeplan
- 646 - Hamar-Furnesåsen-Brumunddal/ Timeplan
- 307 - Fagernes skysstasjon - Bagn/ Timeplan
- 436 - Eina-Børsvoll-Raufoss/ Timeplan
- 724 - Skarnes-Odals verk-Fulusagen/ Timeplan
- 885 - Tylldalen - Yynset/ Timeplan
- 758 - Austmarka-Holmby-Øyermoen/ Timeplan
- 830 - Trysil - Plassen - Lutnes/ Timeplan
- 332 - Storrustemoen-Hedalen/ Timeplan
- 110 - Gjøvik - Dokka - Fagernes/ Timeplan
- 137 - Fagernes-Beitostølen/ Timeplan
- 780 - Jara skole - Åsnes ungdomsskoe/ Timeplan
- 735 - Skotterud-Tobøl-Vestmarka/ Timeplan
- 871 - Folldal - Rykroken/ Timeplan
- 728 - Slåstad sentrsk. - Oppstad bru/ Timeplan
- 210 - Bismo - Bråtå/ Timeplan
- 797 - Våler u.sk- Nordhagen sk-Grønn/ Timeplan
- 875 - Alvdal - Strømmen - Alvdal/ Timeplan
- 625 - Stavsjø - Helgøya/ Timeplan
- 677 - Stange sk. - Solheim - Oustad/ Timeplan