קו 47
חיפה←טירת כרמל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 47 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 47 (חיפה←טירת כרמל) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני ומסתיים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 47 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טירת כרמל (27 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
הרצל/צומת טירת כרמל
הרצל/כרמלים
הרצל/המלאכה
מוצקין/הרצל
מוצקין/ביאליק
איזור התעשיה/הרדוף
הרדוף/מגרש כדורסל
הרדוף/מעלה נוף
מוצקין/החצב
רמבם/מוצקין
רמבם/הרב קוק
רמבם/השחרור
השחרור/הרב קוק
הרצל/העצמאות
קופת חולים כללית /ששת הימים
משטרה/הפלמח
קופת חולים מאוחדת/הדקל
הזית/לניאדו
לניאדו/הרימון
האלה/בית ספר מסורת אבות
האלה/האלון
מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל
שאלות ותשובות לגבי קו 47
מתי מתחיל לפעול קו 47?
קו 47 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 47 מפסיק לעבוד?
קו 47 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 47?
כדי לראות מתי קו חיפה←טירת כרמל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טירת כרמל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 47 (חיפה←טירת כרמל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טירת כרמל (חיפה←טירת כרמל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 47 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 47 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 47 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 47 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 47
קו 47 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:30 - 19:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 19:50 | 20 - 25 |
ב׳ | 07:30 - 19:50 | 20 - 25 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:30 - 19:50 | 20 - 25 |
ה׳ | 07:30 - 19:50 | 20 - 25 |
ו׳ | 07:40 - 15:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל47 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 47 (חיפה←טירת כרמל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 47
תעריף הנסיעה ב47 (חיפה←טירת כרמל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
47 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 47 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל.
קו 47 (חיפה←טירת כרמל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 47. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 47.
מעקב אחר קו האוטובוס 47 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 47 (חיפה←טירת כרמל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 47 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 47 ב-ישראל
47 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 91 - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 970 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ערד/סובה-חיפה-15/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 1 - חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-25
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 997 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 51א - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים
- 790 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים