קו 71
בנימינה-גבעת עדה←חריש
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 71 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך המסילה/ששת הימים ומסתיים בקידמה/התמדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 71 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←חריש (41 תחנות)
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
צומת עדה
מתחם ביג/דרך הנדיב
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
דרך הנדיב/דרך הים
דרך הנדיב/הנוטר
דרך הנדיב/חבצלת
מחנה 80
מחלף חנה/מחנה 80
צומת כרכור
צומת מנשה לצפון
צומת חריש למזרח
צומת המטווח למזרח
גפן/אשל
גפן/אלון
גפן/תאנה
גפן/תמר
תמר/גפן מערב
הירדן/צלמון
תמר/גפן מזרח
תמר/אורן
תמר/גפן
ספיר/טופז
ספיר/טורקיז
ספיר/טופז
שוהם/ספיר
דרך ארץ/צאלון
דרך ארץ/שדרות האחווה
שדרות ההגשמה/סביון
לוטם/צבעוני
לוטם/יסמין
לוטם
סביון/לוטם
סביון/סחלב
שדרות ההגשמה/חברותא
תנופה/התמדה
תנופה/הגשמה
קידמה/תנופה
קידמה/החלומות
קידמה/התמדה
שאלות ותשובות לגבי קו 71
מתי מתחיל לפעול קו 71?
קו 71 מתחיל לפעול ב-00:10 בראשון
באיזו שעה קו 71 מפסיק לעבוד?
קו 71 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 71?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←חריש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←חריש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←חריש (בנימינה-גבעת עדה←חריש) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 71 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 71 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 71 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 71 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 71
קו האוטובוס 71, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ד׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:15 - 15:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל71 (מ דרך המסילה/ששת הימים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 71
תעריף הנסיעה ב71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
71 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 71 היא דרך המסילה/ששת הימים והתחנה האחרונה היא קידמה/התמדה.
קו 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 71. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 71.
מעקב אחר קו האוטובוס 71 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 71 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 71 ב-ישראל
71 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים