733 Linje
Skotterud-Matrand-Kongsvinger
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 733 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
733 buss (Skinnpungrud - Dal) har 17 stopp som går fra Skotterud Skole og slutter på Dal.
733 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:35. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 733 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Skinnpungrud - Dal (17 stopp)
Skotterud Skole
Eidskog Ungdomsskole
Skotterud Sentrum
Sjøli
Grønnerud
Eidskog Kirke
Matrand Skole
Skulstad
Skinnpungrudkrysset
Skinnpungrud
Skinnpungrudkrysset
Skulstad
Matrand Skole
Skubbersenga
Jerntjernbråten
Brenna
Dal
733 FAQ
Når begynner 733 buss å operere?
733 buss starter å operere klokken 13:40 på tirsdag.
Når slutter 733 buss å gå?
733 buss slutter å operere klokken 13:40 på tirsdag.
Når ankommer 733 buss?
Når kommer Skotterud-Matrand-Kongsvinger Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skotterud-Matrand-Kongsvinger Buss som er nærmest din plassering.
Er det en 733 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 733 buss stopp.
733 buss Rutetabell
733 buss rute drifter på mandag til fredag. Ordinære rutetider: 14:35
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:35 | Engangstur |
ti. | 13:40 | Engangstur |
on. | 14:35 | Engangstur |
to. | 14:35 | Engangstur |
fr. | 14:35 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 733 (fra Skotterud Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 733 (Skinnpungrud - Dal) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
733 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 733 (Skinnpungrud - Dal) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
733 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 733 buss ruten er Skotterud Skole og siste stopp er Dal. 733 (Skinnpungrud - Dal) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 733 har 17 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 28 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 733 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 733 buss til å ta med på reisen.
Linje 733 sanntid Buss tracker
Spor linje 733 (Skinnpungrud - Dal) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 733 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 733, i Norge
733 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 732 - Skotterud-Åbogen-Holsæter/ Timeplan
- 216 - Vågåmo - Skårvangen - Vågåmo/ Timeplan
- 862 - Lomnessjøen - Fagertun skole/ Timeplan
- 658 - Hamar katedralsk - Greftenmoen/ Timeplan
- 636 - Brumunddal-Brumund-Brumunddal/ Timeplan
- 877 - Alvdal - Bellingmo - Alvdal/ Timeplan
- 247 - Vinstra - Hundorp - Harpefoss/ Timeplan
- 253 - Ringebu - Fåvang - Brekkom/ Timeplan
- 494 - Høljerast-Thomle-Dæhli-Dokka/ Timeplan
- B26 - Brumunddal - Hamar - Løten/ Timeplan
- 254 - Vinstra - Ringebu - Tretten/ Timeplan
- 490 - Dokka-Sandmoen/ Timeplan
- 835 - Ljørdalen - Østby - Trysil/ Timeplan
- 535 - Åretta skole/ Timeplan
- 543 - Øyer U.skole - Tretten/ Timeplan
- 600 - Moelv - Lillehammer/ Timeplan
- 435 - Skjærdalen-Reinsvoll-Raufoss/ Timeplan
- 113 - Toso-Jevnaker-Hønefoss/ Timeplan
- 700 - Kongsvinger-Skarnes-Sand/ Timeplan
- 646 - Hamar-Furnesåsen-Brumunddal/ Timeplan