7519 Linje
Skjækerfossen - Vuku - Verdal
AtB
AtB 7519 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
7519 buss (Sjækerfossen) har 43 stopp som går fra Verdal Vgs. og slutter på Skjækerfossen.
7519 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 15:41. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag.
Velg hvilken som helst 7519 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Sjækerfossen (43 stopp)
Verdal Vgs.
Verdal Stasjon
Kirkehaug
Haug
Slottet
Teglverket
Sørenget
Lyng
Haga
Kråg
Eklo
Landfall
Volen
Leirådal
Volen
Elverum
Eidet
Lundskin
Efskin
Vuku
Vuku Skole
Holmenbrua
Grunnenget
Grunnan
Kårenget
Ulvilla
Holmlibrekken
Holmlimarka
Haugan
Bjørstadhøgda
Bjørkhaugen
Volden
Leirset
Nonsetskogen
Kulsli
Elneshøgda
Sør-Elnes
Sørmo
Trøen
Ørtugen
Haugen
Vestly
Skjækerfossen
7519 FAQ
Når begynner 7519 buss å operere?
7519 buss starter å operere klokken 15:41 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når slutter 7519 buss å gå?
7519 buss slutter å operere klokken 15:41 på mandag, tirsdag, onsdag.
Når ankommer 7519 buss?
Når kommer Skjækerfossen - Vuku - Verdal Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Skjækerfossen - Vuku - Verdal Buss som er nærmest din plassering.
Kjører AtB 7519 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
7519 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag, 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 7519 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 7519 buss stopp.
7519 buss Rutetabell
7519 buss rute drifter på mandag til onsdag. Ordinære rutetider: 15:41
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 15:41 | Engangstur |
ti. | 15:41 | Engangstur |
on. | 15:41 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
AtB buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 7519 (fra Verdal Vgs.), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 7519 (Sjækerfossen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all AtB-informasjon nå.
7519 linje buss billettpris
AtB 7519 (Sjækerfossen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til AtB, sjekk Moovit-appen eller AtB sin offisielle nettside.
7519 (AtB)
Det første stoppet på 7519 buss ruten er Verdal Vgs. og siste stopp er Skjækerfossen. 7519 (Sjækerfossen) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 7519 har 43 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 90 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg AtB foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 7519 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 7519 buss til å ta med på reisen.
Linje 7519 sanntid Buss tracker
Spor linje 7519 (Sjækerfossen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 7519 buss tracker eller en live AtB buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for AtB eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for AtB og eventuelle buss, inkludert linje 7519, i Norge
7519 - Alternative Veibeskrivelser
AtB linjer i Norge
- 209 - Spongdal- Hangeråsen- Rye- Spo/ Timeplan
- 5472 - Kotsøy/Støren - Enodd Budalen/ Timeplan
- 7403 - Børøya - Mule skole - Frol sko/ Timeplan
- 5210 - Sistranda - Flatval - Titran/ Timeplan
- 204 - Hommelvik skole- Sneisen/ Timeplan
- 7206 - Gangstad - Straumen/ Timeplan
- 5532 - Bergbygda/ Timeplan
- 7315 - Øvre Kvam - Steinkjer/ Timeplan
- 50 - Sverresborg - Byåsen - Flatåsen - Saupstadringen - Heimdal - Sandmoen/ Timeplan
- 73 - Lerkendal -Bostad- Klæbu/ Timeplan
- 5010 - Eid skole - Brokalykkja/ Timeplan
- 105 - Nattbuss Buenget/ Timeplan
- 40 - Flatåsen- Tonstad/ Timeplan
- 640 - Levanger - Steinkjer/ Timeplan
- 5301 - Selbu - Selbustrand - Dambekken/ Timeplan
- 5009 - Brekkåsen - Lete - Kregnes/ Timeplan
- 5108 - Årlivoll - Monsetjåren/ Timeplan
- 104 - Nattbuss Kolstad/Heimstad/ Timeplan
- 7410 - Nossum - Håa - Nesheim - Gjemb/ Timeplan
- 781 - Namsos - Bangsund/ Timeplan