79 Linje
St.Hallvard Vgs
Brakar
Brakar 79 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
79 buss (St.Hallvard Vgs) har 24 stopp som går fra Lierskogen Sentrum og slutter på Hegg Skole.
79 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:50. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 79 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: St.Hallvard Vgs (24 stopp)
Lierskogen Sentrum
Ovenstadvegen
Gartneriet
Tveita Lierskogen
Liertoppen Kjøpesenter B
Liertoppen Kjøpesenter A
Damtjern
Bråtasvingen
Utsikten
Stokkeveien
Hellumsand
Store Reistad
Reistad
Sommero
Mellomveien
Lierkroa
Lier Stasjon
Tuverudstien
Linnesbakken
Gullaugkrysset
Husebygata
Lier Vgs.
St. Hallvard Vgs.
Hegg Skole
79 FAQ
Når begynner 79 buss å operere?
79 buss starter å operere klokken 07:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 79 buss å gå?
79 buss slutter å operere klokken 07:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 79 buss?
Når kommer St.Hallvard Vgs buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for St.Hallvard Vgs buss som er nærmest din plassering.
Er det en 79 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 79 buss stopp.
79 buss Rutetabell
79 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:50 | Engangstur |
ti. | 07:50 | Engangstur |
on. | 07:50 | Engangstur |
to. | 07:50 | Engangstur |
fr. | 07:50 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 79 (fra Lierskogen Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 79 (St.Hallvard Vgs) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
79 linje buss billettpris
Brakar 79 (St.Hallvard Vgs) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
79 (Brakar)
Det første stoppet på 79 buss ruten er Lierskogen Sentrum og siste stopp er Hegg Skole. 79 (St.Hallvard Vgs) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 79 har 24 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 38 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 79 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 79 buss til å ta med på reisen.
Linje 79 sanntid buss tracker
Spor linje 79 (St.Hallvard Vgs) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 79 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 79, i Norge
79 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 436 - Kongsberg - Hvittingfoss/ Timeplan
- 56 - Mjøndalen-Drammen/ Timeplan
- 135 - Hokksund - Vestfossen/ Timeplan
- 421 - Kongsberg - Prestfoss/ Timeplan
- 214 - Hønefoss-Eikli/Dalsbråten/ Timeplan
- 98 - Mariås - Tangen - Berger/ Timeplan
- 66 - Sylling - Lier stadion/ Timeplan
- 233 - Hønefoss-Begnamoen/Elsrud/ Timeplan
- 137 - Skotselv - Åmot - Hokksund/ Timeplan
- 306 - Liodden-Nesbyen/ Timeplan
- 337 - Ål - Torpo/ Timeplan
- 330 - Gol-Geilo/ Timeplan
- 64 - Sylling - Delekant - Sylling/ Timeplan
- 62 - Lierbyen - Sørsdal - Sylling/ Timeplan
- 25 - Drammen busstasjon- Gulskogen/ Timeplan
- 122 - Sørby-Horne-Vestf./Hokksund/ Timeplan
- 105 - Åmot-Eggedal-Bergshammeren/ Timeplan
- 427 - Veggli - Rollag/ Timeplan
- 435 - Fjordveien 480 - Jønndalen/ Timeplan
- 54 - Mjøndalen - Hovjordet/ Timeplan