436 Linje
Efteløt Skole
Brakar
Brakar 436 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
436 buss (Efteløt Skole) har 44 stopp som går fra Kongsberg Knutepunkt og slutter på Efteløt Skole.
Velg hvilken som helst 436 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Efteløt Skole (44 stopp)
Kongsberg Knutepunkt
Thornes Vei
Bergmannsveien
Steenstrups Gate
Tidemands Gate
Wennersborg Skole
Svartåsveien
Gudes Gate
Steglet
Veungsdalen
Veungsdalskrysset
Lyngveien
Kongsgårdsmoen Skole
Sunnegrenna Øvre
Solstad
Labro
Lysmyra
Hedenstad Kirke
Berg Skole
Løver
Kløvstadhagan
Rogstadtaiet
Sørby
Kjørstadtajet
Voldenkrysset
Gunnesmoen
Skollenborg Stasjon
Golfbanen
Landemoen Nord
Landemoen Syd
Landesletta
Vonheim Kryss
Hvam Gård
Haugen
Bjerknes
Efteløt Bru
Efteløt Skole
Tråkka
Sending Auto
Evju Kryss
Hamremoen Kro
Gjerdrum
Passebekk Kryss
Efteløt Skole
436 FAQ
Når begynner 436 buss å operere?
436 buss starter å operere klokken 07:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 436 buss å gå?
436 buss slutter å operere klokken 07:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 436 buss?
Når kommer Efteløt Skole buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Efteløt Skole buss som er nærmest din plassering.
Er det en 436 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 436 buss stopp.
436 buss Rutetabell
436 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:20 - 07:35
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:20 - 07:35 | 15 |
ti. | 07:20 - 07:35 | 15 |
on. | 07:20 - 07:35 | 15 |
to. | 07:20 - 07:35 | 15 |
fr. | 07:20 - 07:35 | 15 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 436 (fra Kongsberg Knutepunkt), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 436 (Efteløt Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
436 linje buss billettpris
Brakar 436 (Efteløt Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
436 (Brakar)
Det første stoppet på 436 buss ruten er Kongsberg Knutepunkt og siste stopp er Efteløt Skole. 436 (Efteløt Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 436 har 44 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 40 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 436 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 436 buss til å ta med på reisen.
Linje 436 sanntid buss tracker
Spor linje 436 (Efteløt Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 436 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 436, i Norge
436 - Alternative Veibeskrivelser
- 436 - Efteløt Skole / Timeplan
- 436 - Kongsberg Knutepunkt / Timeplan
- 436 - Hvål / Timeplan
- 436 - Ånnestad / Timeplan
- 436 - Gran Via Efteløt Skole / Timeplan
- 436 - Hvittingfoss Skole / Timeplan
- 436 - Sørby / Timeplan
- 436 - Vonheim Kryss / Timeplan
- 436 - Rønningen / Timeplan
- 436 - Kongsberg Knutepunkt C / Timeplan
Brakar linjer i Norge
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 239 - Nes-Hengslet-Rinna/ Timeplan
- 422 - Kongsberg - Flesberg/ Timeplan
- 91 - Berger-Svelvik-Drammen/ Timeplan
- 119 - Hokksund - Voldstad - Sundet/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 337 - Ål - Torpo/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 14 - Underlia - Strøtvet/ Timeplan
- 21 - Tolerud-Drammen busstasjon/ Timeplan
- 118 - Hokksund - Røren - Sundet/ Timeplan
- 428 - Veggli - Rostad/ Timeplan
- 15 - Drammen busstasjon - Austad skog/ Timeplan
- 421 - Kongsberg - Prestfoss/ Timeplan
- 406 - Tislegård-Frydenberg-Kbg knutepunkt/ Timeplan
- 301 - Stavn - Nesbyen - Gol/ Timeplan
- 210 - Hønefoss-Utstranda-Sollihøgda/ Timeplan
- 109 - Lokalruter Drolsum/ Timeplan
- 225 - Hønefoss-Viul/ Timeplan
- 35 - Skoger - Drammen/ Timeplan