116 Linje
Hokksund-Skotselv
Brakar
Brakar 116 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
116 buss (Skotselv Kryss) har 27 stopp som går fra Hokksund Stasjon og slutter på Skotselv Kryss.
Velg hvilken som helst 116 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Skotselv Kryss (27 stopp)
Hokksund Stasjon
Øvre Eiker Rådhus
Brugata Hokksund
Hokksund Auto
Sundmoen
Hokksund Brannstasjon
Kantum Bru
Bråtenfeltet
Bråtebakken
Øvre Hoen
Børres Bilhjelp
Skotsmoen
Varlokrysset
Smeden Skotsmoen
Karlsen Skotsmoen
Bergli
Burud Butikken
Burud
Steinhoggeriet
Stormoen
Bakke Kirke
Hære Bru
Tregata
Røgebergkrysset
Kopperudveien
Skotselv Butikken
Skotselv Kryss
116 FAQ
Når begynner 116 buss å operere?
116 buss starter å operere klokken 07:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 116 buss å gå?
116 buss slutter å operere klokken 17:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 116 buss?
Når kommer Hokksund-Skotselv buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Hokksund-Skotselv buss som er nærmest din plassering.
Er det en 116 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 116 buss stopp.
116 buss Rutetabell
116 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:10 - 17:10
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:10 - 17:10 | 60 - 120 |
ti. | 07:10 - 17:10 | 60 - 120 |
on. | 07:10 - 17:10 | 60 - 120 |
to. | 07:10 - 17:10 | 60 - 120 |
fr. | 07:10 - 17:10 | 60 - 120 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 116 (fra Hokksund Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 116 (Skotselv Kryss) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
116 linje buss billettpris
Brakar 116 (Skotselv Kryss) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
116 (Brakar)
Det første stoppet på 116 buss ruten er Hokksund Stasjon og siste stopp er Skotselv Kryss. 116 (Skotselv Kryss) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 116 har 27 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 30 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 116 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 116 buss til å ta med på reisen.
Linje 116 sanntid buss tracker
Spor linje 116 (Skotselv Kryss) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 116 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 116, i Norge
116 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 412 - Kongsberg - Krekling/ Timeplan
- 222 - Hønefoss-Heradsbygda/ Timeplan
- 343 - Ål - Votndalen/ Timeplan
- 117 - Hokksund - Ormåsen/ Timeplan
- 37 - Skoger-Lier/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan
- 72 - Lierskogen-Tranby-Drammen/ Timeplan
- 137 - Skotselv - Åmot - Hokksund/ Timeplan
- 424 - Gutterud - Svene/ Timeplan
- 435 - Fjordveien 480 - Jønndalen/ Timeplan
- 415 - Kongsberg - Jondalen/ Timeplan
- 118 - Hokksund - Røren - Sundet/ Timeplan
- 401 - Gamlegrendåsen S-Lindbojordet/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 321 - Gol - Åsgardan/ Timeplan
- 306 - Liodden-Nesbyen/ Timeplan
- 362 - Hjelmen/Eikre-Trøim/ Timeplan
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan