139 Linje
Eiker Vgs
Brakar
Brakar 139 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
139 buss (Eiker Vgs) har 26 stopp som går fra Åssiden Vgs. og slutter på Eiker Vgs..
Velg hvilken som helst 139 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Eiker Vgs (26 stopp)
Åssiden Vgs.
Drammen Travbane
Vinnesbråtan
Wøllo
Ulverud
Solberg Skole
Hågenstad
Austad
Fevang
Henriksbakken
Nedre Eiker Kirke
Stenseth
Ødegården
Prestealleen
Eknes Skole
Kjøsterud Allé
Krokstad Skole
Stenberghaugen
Horgenlia
Horgen
Eikerstua
Haga Lerberg
Lerbergkrysset
Hokksund Skole
Hokksund Hotellet
Eiker Vgs.
139 FAQ
Når begynner 139 buss å operere?
139 buss starter å operere klokken 07:37 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 139 buss å gå?
139 buss slutter å operere klokken 07:48 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 139 buss?
Når kommer Eiker Vgs buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Eiker Vgs buss som er nærmest din plassering.
Er det en 139 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 139 buss stopp.
139 buss Rutetabell
139 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:37 - 07:48
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:37 - 07:48 | 11 |
ti. | 07:37 - 07:48 | 11 |
on. | 07:37 - 07:48 | 11 |
to. | 07:37 - 07:48 | 11 |
fr. | 07:37 - 07:48 | 11 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 139 (fra Åssiden Vgs.), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 139 (Eiker Vgs) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
139 linje buss billettpris
Brakar 139 (Eiker Vgs) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
139 (Brakar)
Det første stoppet på 139 buss ruten er Åssiden Vgs. og siste stopp er Eiker Vgs.. 139 (Eiker Vgs) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 139 har 26 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 33 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 139 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 139 buss til å ta med på reisen.
Linje 139 sanntid buss tracker
Spor linje 139 (Eiker Vgs) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 139 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 139, i Norge
139 - Alternative Veibeskrivelser
- 139 - Hønefoss Via Vikersund / Timeplan
- 139 - Lier Vgs / Timeplan
- 139 - Åssiden Vgs / Timeplan
- 139 - Eikli / Timeplan
- 139 - Fevang / Timeplan
- 139 - St.Hallvard Vgs / Timeplan
- 139 - Hønefoss Via Hokksund / Timeplan
- 139 - Bragernes Torg / Timeplan
- 139 - Skogen Mjøndalen / Timeplan
- 139 - Vinnesbråtan / Timeplan
- 139 - Hokksund Stasjon / Timeplan
- 139 - Hokksund Stasjon / Timeplan
- 139 - Åmot Skysstasjon / Timeplan
Brakar linjer i Norge
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 55 - Drammen - Hovjordet/ Timeplan
- 53 - Mjøndalen - Åsen/ Timeplan
- 63 - Sylling - Lierbyen/ Timeplan
- 332 - Flå-Gol-Geilo/ Timeplan
- 98 - Mariås - Tangen - Berger/ Timeplan
- 111 - Vikersund - Snarum/ Timeplan
- 331 - Hagafoss-Myrland-Geiteryggen/ Timeplan
- 232 - Hønefoss-Halllingby/Ringmoen/ Timeplan
- 108 - Vikersund - Hønefoss/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 306 - Liodden-Nesbyen/ Timeplan
- 104 - Vikersund - Åmot/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 251 - Sandaker-Ask-Tyristrand/ Timeplan
- 339 - Ål - Kvinnegardslia/ Timeplan
- 434 - Kongsberg - Gamlegrendåsen N/ Timeplan
- 100 - Drammen-Vikersund-Hønefoss/ Timeplan
- 107 - Hiåsen - Prestfoss/ Timeplan