Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Norheimsund Terminal 09:00 - Straumen 09:01 - Tolo Vegstasjon 09:02 - Tolo Senter 09:03 - Tolo 09:05 - Holmsund 09:06 - Skipadalen 09:08 - Nes 09:10 - Evjo 09:13 - Øystese 09:15 - Øystese Aust 09:16 - Stronda 09:18 - Laupsanes 09:19 - Laupso 09:20 - Langhesjane 09:22 - Berge Fv. 79 09:24 - Lunestad 09:25 - Bergstø 09:27 - Flotve 09:28 - Rykkje 09:30 - Bjelkanes 09:31 - Kaldavadet 09:33 - Stokkaland 09:35 - Saltkjelen 09:37 - Fyksesund Vest 09:38 - Fyksesund Aust 09:39 - Klyve Kryss 09:41 - Steinstø 09:43 - Steinstøberget 09:46 - Ytre Ålvik Vest 09:50 - Ytre Ålvik 09:51 - Tveit Ålvik 09:53 - Tveitnes 09:54 - Vikedal Vest 09:57 - Vikedal Aust 09:59 - Kåskjer 10:01 - Sjukestova 10:02 - Ålvik 10:04 - Skjeret 10:05 - Ålvik Aust 10:05 - Vetletveit 10:08 - Kjepso 10:09 - Lussand 10:12 - Beggevik 10:15 - Naustvik 10:17 - Kvanndal 10:20 - Kvanndal Kai 10:21 - Folkedal Vest 10:23 - Folkedal Aust 10:24 - Haukanes 10:27 - Granvin 10:30 - Granvin Terminal 10:31 10:10 Kodlanes - 10:12 Hausnes - 10:14 Trå - 10:16 Seim Rv. 13 - 10:18 Svelgane - 10:22 Flatlandsmoen - 10:25 Dalsleitet - 10:28 Filipshaugen - 10:30 Bjørgum - 10:32 Stolsbrui - 10:34 Mønshaugen Rv.13 - 10:36 Kinne - 10:39 Rene - 10:40 Liaflaten - 10:42 Palmafossen Vest - 10:44 Vetleflaten - 10:46 Fredheim - 10:47 Langebrua - 10:48 Bøndenes Hus - 10:49 Voss Stasjon - 10:50
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Norheimsund Terminal 10:00 - - Straumen 10:00 - - Tolo Vegstasjon 10:02 - - Tolo Senter 10:03 - - Tolo 10:04 - - Holmsund 10:05 - - Skipadalen 10:07 - - Nes 10:08 - - Evjo 10:11 - - Øystese 10:12 - - Øystese Aust 10:14 - - Stronda 10:15 - - Laupsanes 10:16 - - Laupso 10:17 - - Langhesjane 10:18 - - Berge Fv. 79 10:20 - - Lunestad 10:21 - - Bergstø 10:22 - - Flotve 10:23 - - Rykkje 10:25 - - Bjelkanes 10:26 - - Kaldavadet 10:28 - - Stokkaland 10:29 - - Saltkjelen 10:31 - - Fyksesund Vest 10:32 - - Fyksesund Aust 10:33 - - Klyve Kryss 10:34 - - Steinstø 10:36 - - Steinstøberget 10:38 - - Ytre Ålvik Vest 10:42 - - Ytre Ålvik 10:43 - - Tveit Ålvik 10:45 - - Tveitnes 10:46 - - Vikedal Vest 10:48 - - Vikedal Aust 10:49 - - Kåskjer 10:51 - - Sjukestova 10:53 - - Ålvik 10:54 - - Skjeret 10:55 - - Ålvik Aust 10:55 - - Vetletveit 10:58 - - Kjepso 11:00 - - Lussand 11:02 - - Beggevik 11:06 - - Naustvik 11:07 - - Kvanndal 11:10 - - Kvanndal Kai 11:11 - 14:50 Folkedal Vest 11:13 - 14:52 Folkedal Aust 11:14 - 14:53 Haukanes 11:17 - 14:56 Granvin 11:20 - 14:59 Granvin Terminal 11:21 11:10 15:00 Kodlanes - 11:12 15:03 Hausnes - 11:14 15:05 Trå - 11:16 15:08 Hollve - - 15:11 Seim Rv. 13 - 11:18 15:15 Svelgane - 11:22 15:19 Flatlandsmoen - 11:25 15:22 Dalsleitet - 11:28 15:26 Filipshaugen - 11:30 15:28 Bjørgum - 11:32 15:31 Stolsbrui - 11:34 15:33 Mønshaugen Rv.13 - 11:36 15:35 Kinne - 11:39 15:39 Rene - 11:40 15:41 Liaflaten - 11:42 15:43 Palmafossen Vest - 11:44 15:45 Vetleflaten - 11:46 15:48 Fredheim - 11:47 15:49 Langebrua - 11:48 15:50 Bøndenes Hus - 11:49 15:51 Voss Stasjon - 11:50 15:52
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Norheimsund Terminal 10:00 Straumen 10:00 Tolo Vegstasjon 10:02 Tolo Senter 10:03 Tolo 10:04 Holmsund 10:05 Skipadalen 10:07 Nes 10:08 Evjo 10:11 Øystese 10:12 Øystese Aust 10:14 Stronda 10:15 Laupsanes 10:16 Laupso 10:17 Langhesjane 10:18 Berge Fv. 79 10:20 Lunestad 10:21 Bergstø 10:22 Flotve 10:23 Rykkje 10:25 Bjelkanes 10:26 Kaldavadet 10:28 Stokkaland 10:29 Saltkjelen 10:31 Fyksesund Vest 10:32 Fyksesund Aust 10:33 Klyve Kryss 10:34 Steinstø 10:36 Steinstøberget 10:38 Ytre Ålvik Vest 10:42 Ytre Ålvik 10:43 Tveit Ålvik 10:45 Tveitnes 10:46 Vikedal Vest 10:48 Vikedal Aust 10:49 Kåskjer 10:51 Sjukestova 10:53 Ålvik 10:54 Skjeret 10:55 Ålvik Aust 10:55 Vetletveit 10:58 Kjepso 11:00 Lussand 11:02 Beggevik 11:06 Naustvik 11:07 Kvanndal 11:10 Kvanndal Kai 11:11 Folkedal Vest 11:13 Folkedal Aust 11:14 Haukanes 11:17 Granvin 11:20 Granvin Terminal 11:21 Kodlanes 11:24 Hausnes 11:26 Trå 11:28 Seim Rv. 13 11:30 Svelgane 11:34 Flatlandsmoen 11:37 Dalsleitet 11:40 Filipshaugen 11:42 Bjørgum 11:44 Stolsbrui 11:46 Mønshaugen Rv.13 11:48 Kinne 11:51 Rene 11:52 Liaflaten 11:54 Palmafossen Vest 11:56 Vetleflaten 11:58 Fredheim 11:59 Langebrua 12:00 Bøndenes Hus 12:01 Voss Stasjon 12:02
Skyss Bus timeplan - 925 (Voss) Skyss Bus timeplan for 925 ruten, Voss, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Norheimsund Terminal stasjon til Voss Stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
Sist oppdatert på 4. august 2024
925 Alternative Retninger Tidsplaner