925 - Norheimsund Tidsplan Ukedager Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Avreise #4 Avreise #5 Avreise #6 Avreise #7 Voss Stasjon - - - 17:05 19:05 - - Voss Tinghus - - - 17:05 19:05 - - Langebrua - - - 17:07 19:07 - - Esso Hardangervegen - - - 17:08 19:08 - - Vetleflaten - - - 17:10 19:10 - - Palmafossen - - - 17:13 19:13 - - Liaflaten - - - 17:14 19:14 - - Rene - - - 17:16 19:16 - - Kinne - - - 17:19 19:19 - - Mønshaugen Rv.13 - - - 17:22 19:22 - - Stolsbrui - - - 17:24 19:24 - - Bjørgum - - - 17:26 19:26 - - Filipshaugen - - - 17:28 19:28 - - Dalsleitet - - - 17:31 19:31 - - Flatlandsmoen - - - 17:34 19:34 - - Svelgane - - - 17:35 19:35 - - Seim Rv. 13 - - - 17:40 19:40 - - Hollve - - - 17:43 19:43 - - Trå - - - 17:46 19:46 - - Granvin Kyrkje - - - 17:47 19:47 - - Hausnes - - - 17:50 19:50 - - Kjerland Kryss - - - 17:52 19:52 - - Granvin Terminal - - - 17:54 19:54 - - Granvin - - - 17:56 19:56 - - Haukanes - - - 18:00 20:00 - - Folkedal Aust - - - 18:03 20:02 - - Folkedal Vest - - - 18:04 20:03 - - Kvanndal Kai - - 07:30 18:06 20:05 - - Kvanndal - - 07:31 18:08 20:06 - - Naustvik - - 07:34 18:11 20:08 - - Beggevik - - 07:36 18:13 20:10 - - Lussand - - 07:40 18:17 20:13 - - Kjepso - - 07:43 18:20 20:15 - - Vetletveit - - 07:45 18:22 20:17 - - Ålvik Aust - - 07:48 18:25 20:19 - - Skjeret - - 07:49 18:26 20:20 - - Ålvik - - 07:50 18:27 20:21 - - Sjukestova - - 07:51 18:28 20:22 - - Kåskjer - - 07:53 18:30 20:23 - - Vikedal Aust - - 07:55 18:32 20:25 - - Vikedal Vest - - 07:57 18:33 20:26 - - Tveitnes - - 08:00 18:37 20:28 - - Tveit Ålvik - - 08:00 18:37 20:29 - - Ytre Ålvik - - 08:02 18:39 20:30 - - Ytre Ålvik Vest - - 08:04 18:40 20:31 - - Steinstøberget - - 08:08 18:45 20:35 - - Steinstø - - 08:11 18:48 20:37 - - Klyve Kryss - - 08:13 18:50 20:39 - - Fyksesund Aust - - 08:15 18:52 20:40 - - Fyksesund Vest - - 08:16 18:53 20:41 - - Saltkjelen - - 08:17 18:54 20:42 - - Stokkaland - - 08:19 18:56 20:43 - - Kaldavadet - - 08:21 18:58 20:45 - - Bjelkanes - - 08:23 19:00 20:46 - - Rykkje - - 08:24 19:01 20:48 - - Flotve - - 08:26 19:03 20:49 - - Bergstø - - 08:28 19:05 20:50 - - Lunestad - - 08:29 19:06 20:51 - - Berge Fv. 79 - - 08:30 19:07 20:52 - - Høgebekk - - 08:31 19:08 20:53 - - Langhesjane - - 08:32 19:09 20:54 - - Laupso - - 08:34 19:11 20:55 - - Laupsanes - - 08:35 19:12 20:56 - - Stronda - - 08:36 19:13 20:57 - - Øystese Aust - - 08:38 19:15 20:58 - - Øystese 05:45 06:45 08:39 19:16 20:59 21:55 22:40 Øystese Vest 05:45 06:45 08:40 19:17 21:00 21:55 22:40 Evjo 05:46 06:46 08:41 19:18 21:00 21:56 22:41 Nes 05:49 06:49 08:45 19:21 21:03 21:59 22:43 Skipadalen 05:50 06:50 08:46 19:23 21:04 22:00 22:44 Valland 05:51 06:51 08:47 19:24 21:05 22:01 22:45 Tolo Aust 05:52 06:52 08:49 19:26 21:06 22:02 22:46 Tolo 05:53 06:53 08:50 19:27 21:07 22:03 22:47 Tolo Senter 05:54 06:54 08:51 19:28 21:08 22:03 22:48 Straumen 05:55 06:55 08:53 19:30 21:10 22:05 22:50 Norheimsund Terminal 05:56 06:56 08:54 19:31 21:11 22:06 22:50
lørdag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Voss Stasjon - 17:05 Voss Tinghus - 17:05 Langebrua - 17:07 Esso Hardangervegen - 17:08 Vetleflaten - 17:10 Palmafossen - 17:13 Liaflaten - 17:14 Rene - 17:16 Kinne - 17:19 Mønshaugen Rv.13 - 17:22 Stolsbrui - 17:24 Bjørgum - 17:26 Filipshaugen - 17:28 Dalsleitet - 17:31 Flatlandsmoen - 17:34 Svelgane - 17:35 Seim Rv. 13 - 17:40 Hollve - 17:43 Trå - 17:46 Granvin Kyrkje - 17:47 Hausnes - 17:50 Kjerland Kryss - 17:52 Granvin Terminal - 17:54 Granvin - 17:56 Haukanes - 18:00 Folkedal Aust - 18:03 Folkedal Vest - 18:04 Kvanndal Kai - 18:06 Kvanndal - 18:08 Naustvik - 18:11 Beggevik - 18:13 Lussand - 18:17 Kjepso - 18:20 Vetletveit - 18:22 Ålvik Aust - 18:25 Skjeret - 18:26 Ålvik - 18:27 Sjukestova - 18:28 Kåskjer - 18:30 Vikedal Aust - 18:32 Vikedal Vest - 18:33 Tveitnes - 18:37 Tveit Ålvik - 18:37 Ytre Ålvik - 18:39 Ytre Ålvik Vest - 18:40 Steinstøberget - 18:45 Steinstø - 18:48 Klyve Kryss - 18:50 Fyksesund Aust - 18:52 Fyksesund Vest - 18:53 Saltkjelen - 18:54 Stokkaland - 18:56 Kaldavadet - 18:58 Bjelkanes - 19:00 Rykkje - 19:01 Flotve - 19:03 Bergstø - 19:05 Lunestad - 19:06 Berge Fv. 79 - 19:07 Høgebekk - 19:08 Langhesjane - 19:09 Laupso - 19:11 Laupsanes - 19:12 Stronda - 19:13 Øystese Aust - 19:15 Øystese 06:45 19:16 Øystese Vest 06:45 19:17 Evjo 06:46 19:18 Nes 06:49 19:21 Skipadalen 06:50 19:23 Valland 06:51 19:24 Tolo Aust 06:52 19:26 Tolo 06:53 19:27 Tolo Senter 06:54 19:28 Straumen 06:55 19:30 Norheimsund Terminal 06:56 19:31
søndag Tidsplan Stasjon Avreise #1 Avreise #2 Avreise #3 Voss Stasjon 17:05 - - Voss Tinghus 17:05 - - Langebrua 17:07 - - Esso Hardangervegen 17:08 - - Vetleflaten 17:10 - - Palmafossen 17:13 - - Liaflaten 17:14 - - Rene 17:16 - - Kinne 17:19 - - Mønshaugen Rv.13 17:22 - - Stolsbrui 17:24 - - Bjørgum 17:26 - - Filipshaugen 17:28 - - Dalsleitet 17:31 - - Flatlandsmoen 17:34 - - Svelgane 17:35 - - Seim Rv. 13 17:40 - - Hollve 17:43 - - Trå 17:46 - - Granvin Kyrkje 17:47 - - Hausnes 17:50 - - Kjerland Kryss 17:52 - - Granvin Terminal 17:54 - 22:45 Granvin 17:56 - 22:46 Haukanes 18:00 - 22:48 Folkedal Aust 18:03 - 22:51 Folkedal Vest 18:04 - 22:51 Kvanndal Kai 18:06 - 22:53 Kvanndal 18:08 - 22:54 Naustvik 18:11 - 22:56 Beggevik 18:13 - 22:58 Lussand 18:17 - 23:00 Kjepso 18:20 - 23:03 Vetletveit 18:22 - 23:04 Ålvik Aust 18:25 - 23:06 Skjeret 18:26 - 23:07 Ålvik 18:27 - 23:08 Sjukestova 18:28 - 23:09 Kåskjer 18:30 - 23:10 Vikedal Aust 18:32 - 23:11 Vikedal Vest 18:33 - 23:12 Tveitnes 18:37 - 23:15 Tveit Ålvik 18:37 - 23:15 Ytre Ålvik 18:39 - 23:16 Ytre Ålvik Vest 18:40 - 23:17 Steinstøberget 18:45 - 23:20 Steinstø 18:48 - 23:23 Klyve Kryss 18:50 - 23:24 Fyksesund Aust 18:52 - 23:25 Fyksesund Vest 18:53 - 23:26 Saltkjelen 18:54 - 23:27 Stokkaland 18:56 - 23:29 Kaldavadet 18:58 - 23:30 Bjelkanes 19:00 - 23:31 Rykkje 19:01 - 23:32 Flotve 19:03 - 23:33 Bergstø 19:05 - 23:35 Lunestad 19:06 - 23:35 Berge Fv. 79 19:07 - 23:36 Høgebekk 19:08 - 23:37 Langhesjane 19:09 - 23:38 Laupso 19:11 - 23:39 Laupsanes 19:12 - 23:40 Stronda 19:13 - 23:41 Øystese Aust 19:15 - 23:42 Øystese 19:16 21:55 23:43 Øystese Vest 19:17 21:55 23:44 Evjo 19:18 21:56 23:44 Nes 19:21 21:59 23:47 Skipadalen 19:23 22:00 23:48 Valland 19:24 22:01 23:49 Tolo Aust 19:26 22:02 23:50 Tolo 19:27 22:03 23:51 Tolo Senter 19:28 22:03 23:51 Straumen 19:30 22:05 23:53 Norheimsund Terminal 19:31 22:06 23:54
Skyss Bus timeplan - 925 (Norheimsund) Skyss Bus timeplan for 925 ruten, Norheimsund, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Voss Stasjon til Norheimsund Terminal stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan. Vi oppdaterer timeplanen for 925, fra Granvin til Kvam, daglig ved midnatt.
Sist oppdatert på 4. august 2024
925 Alternative Retninger Tidsplaner