925 - Øystese Via Korr. Bjørkheim/Tysse Tidsplan
Ukedager Tidsplan
Stasjon | Avreise #1 | Avreise #2 |
---|---|---|
Bergen Busstasjon | 09:55 | 16:25 |
Handelshøyskolen | 09:59 | 16:29 |
Eidsvåg E39 | 10:02 | 16:32 |
Åsane Terminal | 10:04 | 16:35 |
Birkeland Kryss | 10:06 | 16:37 |
Blindheim Kryss | 10:08 | 16:39 |
Gaupås Kryss | 10:11 | 16:42 |
Orfallet Ytre Arna | 10:13 | 16:45 |
Bjørkhaug | 10:15 | 16:47 |
Arna Terminal | 10:17 | 16:50 |
Øyrane Torg E16 | 10:18 | 16:51 |
Takvam | 10:21 | 16:54 |
Herland | 10:23 | 16:56 |
Romslo E16 | 10:25 | 16:58 |
Trengereid Rundkøyring | 10:27 | 17:01 |
Trengereiddal Øvre | 10:29 | 17:04 |
Gullbotn Vest | 10:32 | 17:06 |
Gullbotn Aust | 10:33 | 17:08 |
Grasdal | 10:35 | 17:10 |
Hisdal Korrespondanse | 10:37 | 17:13 |
Hisdal | 10:39 | 17:15 |
Raunekleiv | 10:40 | 17:16 |
Mastreskare | 10:42 | 17:19 |
Ådland | 10:44 | 17:21 |
Reistad | 10:46 | 17:24 |
Bjørkheim Senter | 10:48 | 17:26 |
Bjørkheim | 10:49 | 17:27 |
Aldal | 10:51 | 17:30 |
Lønnebakken | 10:53 | 17:32 |
Ulland | 10:55 | 17:35 |
Frøland Snuplass | 10:56 | 17:36 |
Frøland Kryss Kvitingen | 10:57 | 17:36 |
Mørkhølen | 10:59 | 17:38 |
Storli | 11:00 | 17:40 |
Eikedalen Vest | 11:02 | 17:43 |
Kvamshaug | 11:04 | 17:45 |
Eikedalen Skisenter | 11:06 | 17:46 |
Teigen | 11:07 | 17:48 |
Kvamseter | 11:08 | 17:50 |
Sandehytten | 11:10 | 17:52 |
Sporveishytten | 11:12 | 17:54 |
Rieberplass | 11:13 | 17:55 |
Steinbu | 11:14 | 17:57 |
Wallemtunet | 11:16 | 17:58 |
Sølvåsen | 11:16 | 17:59 |
Ankerplassen | 11:18 | 18:01 |
Naf | 11:20 | 18:03 |
Furedalen Alpinsenter | 11:21 | 18:05 |
Mødalen | 11:22 | 18:06 |
Heimevernet | 11:23 | 18:07 |
Kvernavollen | 11:24 | 18:09 |
Vestlandsmeieriet | 11:25 | 18:10 |
Tokagjelet | 11:27 | 18:12 |
Lid | 11:29 | 18:15 |
Skeie | 11:32 | 18:17 |
Steinsdalsfossen | 11:34 | 18:20 |
Mo Vest | 11:35 | 18:21 |
Mo Aust | 11:36 | 18:23 |
Sæland | 11:38 | 18:25 |
Norheimsund Fv. 49 | 11:39 | 18:26 |
Norheimsund Terminal | 11:40 | 18:27 |
Straumen | 11:41 | 18:28 |
Tolo Vegstasjon | 11:42 | 18:30 |
Tolo Senter | 11:43 | 18:31 |
Tolo | 11:44 | 18:32 |
Holmsund | 11:46 | 18:34 |
Skipadalen | 11:47 | 18:36 |
Nes | 11:48 | 18:38 |
Evjo | 11:51 | 18:41 |
Øystese | 11:53 | 18:43 |
Skyss Bus timeplan - 925 (Øystese Via Korr. Bjørkheim/Tysse)
Skyss Bus timeplan for 925 ruten, Øystese Via Korr. Bjørkheim/Tysse, gir pendlere en pålitelig tidsplan. Timeplanen er for reiseplanen fra Bergen Busstasjon stasjon til Øystese stasjon, men timeplanen kan bli oppdatert av forskjellige årsaker.
Du kan få tilgang til en online sanntidstimeplan eller se en utskrivbar versjon av Bus timeplanen. Planlegg reisen din i henhold til timeplanen for i dag, i morgen, på hverdager eller i helgen med vår pålitelige og oppdaterte Skyss timeplan.
925 Alternative Retninger Tidsplaner
- 925 timeplan - Granvin
- 925 timeplan - Kvanndal
- 925 timeplan - Øystese
- 925 timeplan - Kvanndal
- 925 timeplan - Bergen
- 925 timeplan - Indre Tysse-Eikelandsosen
- 925 timeplan - Arna Via Norheimsund
- 925 timeplan - Ålvik Via Ingen Avstiging Før Birkeland Kryss
- 925 timeplan - Voss Via Via Norheimsund
- 925 timeplan - Bergen Via Norheimsund
- 925 timeplan - Voss
- 925 timeplan - Arna
- 925 timeplan - Norheimsund Via Ingen Avstiging Før Birkeland Kryss
- 925 timeplan - Tysse
- 925 timeplan - Norheimsund
- 925 timeplan - Øystese Via Ingen Avstiging Før Birkeland Kryss