12 Lijn
Bokrijk Instituut
De Lijn
De Lijn 12 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 12 (Bokrijk Instituut) heeft in totaal 6 haltes. Het beginpunt is Genk Station Perron 13 en het eindpunt is Bokrijk Instituut.
Bus 12 vertrekt volgende week eens per dag om 08:11 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 12 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bokrijk Instituut (6 haltes)
Genk Station Perron 13
Genk Brug
Genk Holeven
Genk Berenbroek
Bokrijk Congo
Bokrijk Instituut
12 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 12?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 12 om 08:11
Hoe laat vertrekt de laatste bus 12?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 12 om 08:11..
Wanneer komt bus 12 aan?
Wanneer komt de Bokrijk Instituut Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bokrijk Instituut Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 12 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 12 bus station te bekijken.
Bus 12 dienstregeling
12 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 08:11
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:11 | Enkel vertrek |
di. | 08:11 | Enkel vertrek |
wo. | 08:11 | Enkel vertrek |
do. | 08:11 | Enkel vertrek |
vr. | 08:11 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 12 (van Genk Station Perron 13), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 12 (Bokrijk Instituut) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
12 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 12 (Bokrijk Instituut) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
12 (De Lijn)
De eerste stop van de 12 bus-route is Genk Station Perron 13 en de laatste halte is Bokrijk Instituut. 12 (Bokrijk Instituut) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 12 heeft 6 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 12 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 12 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 12 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 12 (Bokrijk Instituut) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 12 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 12, in Belgique.
12 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 849 - Heist-o/d-Berg-Herenthout-Grobbendonk-Vorselaar/ Dienstregeling
- 141 - Hoboken - Wilrijk - UZA - Mortsel - Wijnegem/ Dienstregeling
- 540 - Schoolbus Kapellen Varenberg - Tienen/ Dienstregeling
- 551 - Evergem - Sleidinge - Ertvelde - Zelzate/ Dienstregeling
- 3 - Rapertingen - Salvator - Hasselt Station/ Dienstregeling
- 287 - Boom - Willebroek - Heindonk - Mechelen/ Dienstregeling
- 807 - Overpelt - Neerpelt - Bree/ Dienstregeling
- 83 - Deinze - Kruishoutem - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 7 - Hasselt Station - Runkst - Stevoort/ Dienstregeling
- 172 - Mol - Gompel - Balen - Heppen - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 5 - Godsheide - Hasselt Station - Sint-Jansheide/ Dienstregeling
- 710 - Zwevegem - Vichte - Deerlijk - Waregem/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 5 - Kortrijk Station - Heule Zuidstraat/ Dienstregeling
- 625 - Pamel - Liedekerke - Essene/ Dienstregeling
- 229 - Sint-Truiden Station - Opvangcentrum/ Dienstregeling
- 523 - Kortenberg - Winksele - Heverlee/ Dienstregeling
- 851 - Waregem - Anzegem - Avelgem - Spiere - Kooigem/ Dienstregeling
- 390 - Aarschot - Tielt - Kapellen - Tienen/ Dienstregeling
- 314 - Aalst - Denderhoutem - Ninove/ Dienstregeling