107 Lijn
Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum
De Lijn
De Lijn 107 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 107 (Halle Park) heeft in totaal 10 haltes. Het beginpunt is Halle Europawijk en het eindpunt is Halle Park.
Bus 107 vertrekt volgende week eens per dag om 09:00 en rijdt op: donderdag.
Kies een van onderstaande bus 107 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Halle Park (10 haltes)
Halle Europawijk
Halle Schuman
Halle Rodenem
Halle Sint-Rochus
Halle Biezeweide
Halle Rode Kruis
Sint-Rochus Leopoldstraat
Sint-Rochus Goudvinkenlaan
Sint-Rochus Kerk
Halle Park
107 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 107?
Op donderdag rijdt de eerste bus 107 om 09:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 107?
Op donderdag gaat de laatste bus 107 om 09:00..
Wanneer komt bus 107 aan?
Wanneer komt de Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 107 (Halle Park) bus tarief?
Het Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum Halle Park) bus tarief is ongeveer €2.50.
Is er een 107 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 107 bus station te bekijken.
Bus 107 dienstregeling
107 bus route actief op donderdag. Reguliere diensturen: 09:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 09:00 | Enkel vertrek |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 107 (van Halle Europawijk), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 107 (Halle Park) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
107 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn 107 (Halle Park) is ongeveer €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
107 (De Lijn)
De eerste stop van de 107 bus-route is Halle Europawijk en de laatste halte is Halle Park. 107 (Halle Park) is operationeel op donderdag.
Aanvullende informatie: 107 heeft 10 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 14 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 107 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 107 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 107 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 107 (Halle Park) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 107 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 107, in Belgique.
107 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 914 - Aalst Station - Wijngaardveld/ Dienstregeling
- 202 - Halle - Lembeek Sancta Maria/ Dienstregeling
- 906 - Millen - Spouwen - Bilzen/ Dienstregeling
- X60 - Snelbus Brussel Noord - Londerzeel - Boom/ Dienstregeling
- 50 - Oostende-Gistel-Westkerke-Eernegem-Koekelare/ Dienstregeling
- 80 - Genk - Opglabbeek - Bree/ Dienstregeling
- 65 - Kapellen Vredeburgh - Merksem Zwaantjeslei/ Dienstregeling
- 375 - Tielt - Assent - Diest/ Dienstregeling
- 881 - Aalter - Ruiselede - Wingene/ Dienstregeling
- 8 - De Beemden - Mechelen station/ Dienstregeling
- 571 - Halle - Sint-Pieters-Leeuw - Dilbeek/ Dienstregeling
- 213 - Brussel - Asse - Ternat - Teralfene - Aalst/ Dienstregeling
- 27 - Genk - As - Opglabbeek - Maaseik/ Dienstregeling
- 243 - Kontich - Hove - Boechout - Broechem/ Dienstregeling
- 210 - Turnhout - Gierle - Lille - Poederlee - Herentals/ Dienstregeling
- 816 - Gavere - Groothulle - Baaigem/ Dienstregeling
- 381 - Geel - Dessel - Witgoor - Retie - Arendonk/ Dienstregeling
- 79 - Leuven - Sint-Joris-Weert - Waver/ Dienstregeling
- 833 - Gent Sint-Pieters - Drongen - Leerne - Deinze/ Dienstregeling
- 2 - Aalst Station - Erembodegem - ASZ/ Dienstregeling