833 Lijn
Deinze Station Perron 2
De Lijn
De Lijn 833 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 833 (Deinze Station Perron 2) heeft in totaal 37 haltes. Het beginpunt is Gent Sint-Pietersstation Perron 4 en het eindpunt is Deinze Station Perron 2.
Kies een van onderstaande bus 833 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Deinze Station Perron 2 (37 haltes)
Gent Sint-Pietersstation Perron 4
Gent Meersstraat
Gent Koning Albertbrug (Neermeerskaai)
Gent Neermeerskaai
Gent Verenigde Natieslaan
Gent Yachtdreef
Gent Andrieslaan
Gent Beneluxplein
Gent Overzet
Gent Einde Were
Gent Malem (Drongensesteenweg)
Gent Crappéstraat
Gent Halfweg
Drongen Rotonde
Drongen Drongenplein
Drongen Klaverdries
Drongen Brug
Drongen Sint-Gerolfstraat
Drongen Raapstraat
Drongen Baarledorpstraat
Drongen Molenhuis
Drongen Baarleboslaan
Drongen Baarlewarande
Drongen Zombeekstraat
Sint-Martens-Leerne Lindeboom
Sint-Martens-Leerne Engelhoekstraat
Sint-Martens-Leerne Kerk
Bachte-Maria-Leerne Mulderstraat
Bachte-Maria-Leerne Groeneveld
Bachte-Maria-Leerne Della Failledreef
Bachte-Maria-Leerne De Kogge
Bachte-Maria-Leerne Dulakkerweg
Deinze Filliersdreef
Deinze Delcroixstraat
Deinze Gentpoortstraat
Deinze Gezellelaan
Deinze Station Perron 2
833 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 833?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 833 om 07:15
Hoe laat vertrekt de laatste bus 833?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 833 om 18:09..
Wanneer komt bus 833 aan?
Wanneer komt de Deinze Station Perron 2 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Deinze Station Perron 2 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 833 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 833 bus station te bekijken.
Bus 833 dienstregeling
833 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:15 - 18:09
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:15 - 18:09 | 31 |
di. | 07:15 - 18:09 | 31 |
wo. | 07:15 - 18:09 | 73 - 338 |
do. | 07:15 - 18:09 | 31 |
vr. | 07:15 - 18:09 | 31 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 833 (van Gent Sint-Pietersstation Perron 4), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 833 (Deinze Station Perron 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
833 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 833 (Deinze Station Perron 2) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
833 (De Lijn)
De eerste stop van de 833 bus-route is Gent Sint-Pietersstation Perron 4 en de laatste halte is Deinze Station Perron 2. 833 (Deinze Station Perron 2) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 833 heeft 37 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 48 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 833 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 833 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 833 Realtime bus Tracker
Volg lijn 833 (Deinze Station Perron 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 833 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 833, in Belgique.
833 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 133 - Schelle - Aartselaar - Kontich Scholen/ Dienstregeling
- 816 - Gavere - Groothulle - Baaigem/ Dienstregeling
- 592 - Herentals - Lille - Westmalle/ Dienstregeling
- 66 - Lanaken Ziekenhuis Oost-Limburg - Rekem/ Dienstregeling
- 225 - Gentbrugge Groeningewijk - Melle Vogelhoek/ Dienstregeling
- 88 - Mechelen - Kapelle-op-den-Bos - Londerzeel/ Dienstregeling
- 390 - Aarschot - Tielt - Kapellen - Tienen/ Dienstregeling
- 59 - Waregem - Nokere - Kruishoutem - Lozer - Gavere/ Dienstregeling
- 346 - Landen - Tienen/ Dienstregeling
- R55 - Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ/ Dienstregeling
- 569 - Bolderberg - Kermt - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 30 - Aarschot - Rillaar - Scherpenheuvel - Diest/ Dienstregeling
- 35 - Diksmuide - Zarren - Kortemark - Torhout/ Dienstregeling
- 33 - Hoboken - Wilrijk - Merksem - P+R Luchtbal/ Dienstregeling
- R53 - Anderlecht - Alsemberg - Halle - Leerbeek - Ninove/ Dienstregeling
- 515 - Schoolbus Steenokkerz. - Haacht - Tildonk/ Dienstregeling
- 3 - Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis/ Dienstregeling
- 99 - Merksem Nolfplein - AZ Jan Palfijn - Luchtbal/ Dienstregeling
- 23 - (Tienen - Neerlinter) - Budingen - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 546 - Overijse - Hoeilaart - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling