107 Lijn
Geervliet - Abbenbroek - Oudenhoorn
EBS
EBS 107 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 107 (Oudenhoorn) heeft in totaal 16 haltes. Het beginpunt is Geervliet, Geervliet en het eindpunt is Oudenhoorn, Oudenhoorn.
Kies een van onderstaande bus 107 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Oudenhoorn (16 haltes)
Geervliet, Geervliet
Geervliet, Dorp
Heenvliet, Dorp
Heenvliet, Heenvliet
Abbenbroek, Gemeentehuis
Abbenbroek, Dorp
Zuidland, Stationsweg
Zuidland, Drogendijk
Zuidland, Paradijsstraat
Zuidland, Kerkweg
Zuidland, Harregat
Zuidland, Ramshilseweg
Zuidland, Haasdijk
Oudenhoorn, Ruigendijk
Oudenhoorn, Zorgboerderij
Oudenhoorn, Oudenhoorn
107 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 107?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 107 om 07:36
Hoe laat vertrekt de laatste bus 107?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 107 om 18:36..
Wanneer komt bus 107 aan?
Wanneer komt de Geervliet - Abbenbroek - Oudenhoorn Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Geervliet - Abbenbroek - Oudenhoorn Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 107 (Oudenhoorn) bus tarief?
Het Geervliet - Abbenbroek - Oudenhoorn (Oudenhoorn) bus tarief is €1.09 - €3.51.
Is er een 107 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 107 bus station te bekijken.
Bus 107 dienstregeling
107 bus route is actief op dinsdag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:36 - 18:36
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | 07:36 - 18:36 | 60 |
wo. | 07:36 - 18:36 | 60 |
do. | 07:36 - 18:36 | 60 |
vr. | 07:36 - 18:36 | 60 |
za. | 08:36 - 18:36 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 107 (van Geervliet, Geervliet), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 107 (Oudenhoorn) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
107 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 107 (Oudenhoorn) ligt tussen €1.09 en €3.51. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
107 (EBS)
De eerste stop van de 107 bus-route is Geervliet, Geervliet en de laatste halte is Oudenhoorn, Oudenhoorn. 107 (Oudenhoorn) is operationeel op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 107 heeft 16 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 107 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 107 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 107 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 107 (Oudenhoorn) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 107 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 107, in Netherlands.
107 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 119 - Amsterdam Noord - Landsmeer/ Dienstregeling
- 394 - Amsterdam Noorderpark - Zaandam/ Dienstregeling
- 30 - Zoetermeer - Rijswijk/ Dienstregeling
- 563 - Wijhe - Raalte/ Dienstregeling
- 673 - Hoogeveen - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 370 - Amsterdam Zuidoost - Purmerend Centrum/ Dienstregeling
- 8 - Station Centrum - Hollandse Hout/ Dienstregeling
- 101 - Ringlijn Purmerend/ Dienstregeling
- 2 - Station Centrum - Kustwijk/ Dienstregeling
- 455 - 's-Gravenzande - Naaldwijk - Delft - Zoetermeer/ Dienstregeling
- 315 - Amsterdam Noord - Broek in Waterland - Monnickendam - Marken/ Dienstregeling
- 69 - Station Delft - TU Campus/ Dienstregeling
- 7 - Station - Stadion/ Dienstregeling
- 69 - Zaandam via Wormerveer - Krommenie/ Dienstregeling
- 46 - Den Haag Centraal - Voorschoten - Wassenaar/ Dienstregeling
- 658 - Nunspeet - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 681 - Urk - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 31 - Den Haag Leyenburg - Hoek van Holland/ Dienstregeling
- 653 - Renkum - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 106 - Hellevoetsluis via Zuidland - Spijkenisse/ Dienstregeling