14 Lijn
Kerschoten Via De Vlijt
EBS
EBS 14 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 14 (Kerschoten Via De Vlijt) heeft in totaal 8 haltes. Het beginpunt is Apeldoorn, Station en het eindpunt is Apeldoorn, J. Fruytierschool.
Kies een van onderstaande bus 14 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Kerschoten Via De Vlijt (8 haltes)
Apeldoorn, Station
Apeldoorn, Marktplein
Apeldoorn, Johan Steenbergenstraat
Apeldoorn, Zwitsal
Apeldoorn, Einsteinlaan
Apeldoorn, Erasmusstraat
Apeldoorn, Curiestraat
Apeldoorn, J. Fruytierschool
14 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 14?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 14 om 06:41
Hoe laat vertrekt de laatste bus 14?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 14 om 19:41..
Wanneer komt bus 14 aan?
Wanneer komt de Kerschoten Via De Vlijt bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Kerschoten Via De Vlijt bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 14 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 14 bus station te bekijken.
Bus 14 dienstregeling
14 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:41 - 19:41
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:41 - 19:41 | 30 |
di. | 06:41 - 19:41 | 30 |
wo. | 06:41 - 19:41 | 30 |
do. | 06:41 - 19:41 | 30 |
vr. | 06:41 - 19:41 | 30 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 14 (van Apeldoorn, Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 14 (Kerschoten Via De Vlijt) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
14 lijn bus tarief
De prijzen van EBS 14 (Kerschoten Via De Vlijt) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van EBS kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van EBS gaan.
14 (EBS)
De eerste stop van de 14 bus-route is Apeldoorn, Station en de laatste halte is Apeldoorn, J. Fruytierschool. 14 (Kerschoten Via De Vlijt) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 14 heeft 8 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 14 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 14 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 14 Realtime bus Tracker
Volg lijn 14 (Kerschoten Via De Vlijt) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 14 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 14, in Netherlands.
14 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 515 - Leuvenheim - Zutphen/ Dienstregeling
- 16 - Station Centrum - Duinbeek/ Dienstregeling
- 650 - Wekerom - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 61 - Station Delft - Kuyperwijk - Rijswijk/ Dienstregeling
- 8 - Station Centrum - Hollandse Hout/ Dienstregeling
- 4 - Aa-landen - Station/ Dienstregeling
- 103 - Purmerend - De Purmer - Monnickendam/ Dienstregeling
- 629 - Dedemsvaart - Hardenberg/ Dienstregeling
- 119 - Amsterdam Noord - Landsmeer/ Dienstregeling
- 205 - Spijkenisse via Botlek Distripark - Rozenburg/ Dienstregeling
- 404 - Rockanje via Hellevoetsluis - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 2 - Station - Zuidbroek/ Dienstregeling
- 800 - Amsterdam via Zaanse Schans - Volendam/ Dienstregeling
- 610 - Marken - Monnickendam - Katwoude - Volendam/ Dienstregeling
- 501 - Garderen - Horst/ Dienstregeling
- 599 - Hardenberg - De Krim/ Dienstregeling
- 31 - Den Haag Leyenburg - Hoek van Holland/ Dienstregeling
- 71 - Emmeloord - Zwolle/ Dienstregeling
- 53 - Rijswijk - 't Haantje - Delft/ Dienstregeling
- 664 - Lemelerveld - Zwolle Rieteweg/ Dienstregeling