142 Lijn
Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 142 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 142 (Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Aywaille Gare Sncb en het eindpunt is Comblain-Au-Pont Place Leblanc.
Kies een van onderstaande bus 142 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc (17 haltes)
Aywaille Gare Sncb
Aywaille Athénée Rue du Rivage
Aywaille Athénée Avenue F. Cornesse
Aywaille Avenue F. Cornesse
Aywaille Station D'Épuration
Martinrive Raborive
Martinrive Gare
Comblain-Au-Pont Route D'Aywaille 99
Comblain-Au-Pont Auberge du Halleux
Comblain-Au-Pont Halleux
Comblain-Au-Pont Belle Roche
Comblain-Au-Pont Rue Des Pêcheurs
Comblain-Au-Pont Route De La Gare
Comblain-Au-Pont Pont De Scay
Comblain-Au-Pont Quai du Vignoble
Comblain-Au-Pont Pont De Comblain
Comblain-Au-Pont Place Leblanc
142 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 142?
Op woensdag rijdt de eerste bus 142 om 13:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 142?
Op woensdag gaat de laatste bus 142 om 16:05..
Wanneer komt bus 142 aan?
Wanneer komt de Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 142 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 142 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 142 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 142 bus station te bekijken.
Bus 142 dienstregeling
142 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 16:05 - 16:20
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:05 - 16:20 | 15 |
di. | 16:05 - 16:20 | 15 |
wo. | 13:00 - 16:05 | 185 |
do. | 16:05 - 16:20 | 15 |
vr. | 16:05 - 16:20 | 15 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 142 (van Aywaille Gare Sncb), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 142 (Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
142 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 142 (Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
142 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 142 bus-route is Aywaille Gare Sncb en de laatste halte is Comblain-Au-Pont Place Leblanc. 142 (Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 142 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 142 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 142 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 142 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 142 (Aywaille Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 142 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 142, in Belgique.
142 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 142 - Rogery Eglise→Trois-Ponts Gare Sncb / Dienstregeling
- 142 - Stoumont Eglise→Aywaille Gare Sncb / Dienstregeling
- 142 - Stoumont Eglise→Comblain-Au-Pont Place Leblanc / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Aywaille Gare Sncb / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Comblain-Au-Pont Place Leblanc / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Courtil Centre De Réfugiés / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Gouvy Gare / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Gouvy Lac De Chérapont / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Stoumont Eglise / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Vielsalm Institut Saint-Joseph / Dienstregeling
- 142 - Trois-Ponts Gare Sncb→Vielsalm Route De La Gare / Dienstregeling
- 142 - Vielsalm Route De La Gare→Trois-Ponts Gare Sncb / Dienstregeling
- 142 - Aywaille Gare Sncb→Remouchamps Pont De Sougné / Dienstregeling
- 142 - Aywaille Gare Sncb→Stoumont Eglise / Dienstregeling
- 142 - Aywaille Gare Sncb→Trois-Ponts Gare Sncb / Dienstregeling
- 142 - Comblain-Au-Pont Ecole Communale→Comblain-Au-Pont Place Leblanc / Dienstregeling
- 142 - Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Aywaille Gare Sncb / Dienstregeling
- 142 - Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Esneux Gare Sncb / Dienstregeling
- 142 - Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Nonceveux Pont / Dienstregeling
- 142 - Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Oneux Carrefour / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 707 - Verviers - Lambermont - Wegnez - Pepinster/ Dienstregeling
- 32 - Flémalle (Trixhes) - Jemeppe-Seraing-Boncelles-CHU/ Dienstregeling
- 61 - St-Lambert - Tilleur/ Dienstregeling
- 240 - Liège - Sarolay - Hermalle - Visé/ Dienstregeling
- 68 - Liège - Jupille - Retinne - Fléron - Soumagne/ Dienstregeling
- 17 - Guillemins - Bressoux - Droixhe - Marché Couvert/ Dienstregeling
- 288 - Verviers - Wegnez - Pepinster - Soiron/ Dienstregeling
- 362 - Aywaille - Banneux - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 400 - St-Vith - Meyerode - Heppenbach-Weywertz-Sourbrodt/ Dienstregeling
- 488 - Spa (Service urbain)/ Dienstregeling
- 404 - Medell - Amel - Mirfeld -Möderscheid-Schoppen-Amel/ Dienstregeling
- 78 - Liège - Visé - Maastricht/ Dienstregeling
- 16 - Glons / Emael - Bassenge - Visé/ Dienstregeling
- 49 - Jemeppe (Centre) - Seraing (Athénée)/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 140 - Liège - Wandre - Visé/ Dienstregeling
- E23 - Eupen - Büllingen - St-Vith - Burg-Reuland/ Dienstregeling
- 57 - Guillemins - Bierset (Liege Airport)/ Dienstregeling
- 397 - Malmedy - Mont - Xhoffraix/ Dienstregeling
- 67 - Liège - Jupille - Barchon - Dalhem - Visé/ Dienstregeling