16 Lijn
Maaseik Bospoort Perron 2
De Lijn
De Lijn 16 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 16 (Maaseik Bospoort Perron 2) heeft in totaal 40 haltes. Het beginpunt is Neerpelt Station Perron 1 en het eindpunt is Maaseik Bospoort Perron 2.
Kies een van onderstaande bus 16 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Maaseik Bospoort Perron 2 (40 haltes)
Neerpelt Station Perron 1
Neerpelt College
Neerpelt Ankerweg
Neerpelt Kleine Landeigendom
Sint-Huibrechts-Lille Riet
Sint-Huibrechts-Lille Centrum
Sint-Huibrechts-Lille Schutterijstraat
Sint-Huibrechts-Lille Heikant
Kaulille Oude Hostieweg
Kaulille Hostie
Kaulille Marsestraat
Kaulille Kruispunt
Kaulille Kerk
Kaulille Rietweg
Bocholt De Hees
Bocholt Kapel
Bocholt Lindestraat
Bocholt Biotechnicum
Bocholt Brouwerij
Bocholt Elzenstraat
Bree Kookshofstraat
Bree Gerdingerpoort
Bree Kloosterpoort
Bree Busstation Perron 5
Bree Roterstraat
Opitter Roeren
Opitter Kapel
Opitter Dorp
Opitter Solt Kapel
Opitter Ziepstraat
Neeroeteren Tip
Neeroeteren Dorp
Neeroeteren Meerkenshoeve
Maaseik Jagersborg
Maaseik Zol Maas & Kempen
Maaseik Kazerne
Maaseik Stationsstraat
Maaseik Van Eycklaan Perron 2
Maaseik Burgemeester Philipslaan
Maaseik Bospoort Perron 2
16 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 16?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 16 om 06:03
Hoe laat vertrekt de laatste bus 16?
Op zondag gaat de laatste bus 16 om 18:33..
Wanneer komt bus 16 aan?
Wanneer komt de Maaseik Bospoort Perron 2 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Maaseik Bospoort Perron 2 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 16 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 16 bus station te bekijken.
Bus 16 dienstregeling
16 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:03 - 20:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:03 - 20:33 | 30 |
di. | 06:03 - 20:33 | 30 |
wo. | 06:03 - 20:33 | 30 |
do. | 06:03 - 20:33 | 30 |
vr. | 06:03 - 20:33 | 30 |
za. | 08:33 - 19:33 | 60 |
zo. | 10:33 - 18:33 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 16 (van Neerpelt Station Perron 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 16 (Maaseik Bospoort Perron 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
16 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 16 (Maaseik Bospoort Perron 2) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
16 (De Lijn)
De eerste stop van de 16 bus-route is Neerpelt Station Perron 1 en de laatste halte is Maaseik Bospoort Perron 2. 16 (Maaseik Bospoort Perron 2) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 16 heeft 40 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 75 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 16 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 16 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 16 Realtime bus Tracker
Volg lijn 16 (Maaseik Bospoort Perron 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 16 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Métro, tram, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 16, in Belgique.
16 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 333 - Leuven Gasthuisberg - Rotselaar - Tremelo/ Dienstregeling
- 75 - Kortrijk - Harelbeke - Waregem - Zulte - Deinze/ Dienstregeling
- 276 - Opglabbeek - Elen - Maaseik/ Dienstregeling
- 352 - Heusden - Genenbos - Lummen - Zelem - Diest/ Dienstregeling
- 512 - Wiekevorst - Heist-op-den-Berg - Mechelen/ Dienstregeling
- 24 - Tienen - Neerlinter - Ransberg - Kortenaken/ Dienstregeling
- 20B - Hasselt - Bilzen - Lanaken/ Dienstregeling
- X71 - Snelbus Antwerpen - Stabroek - Putte/ Dienstregeling
- 676 - Essen - Kalmthout - Kapellen/ Dienstregeling
- 570 - schoolbus St.Ulriks-Kapelle-Schepdaal - Dilbeek/ Dienstregeling
- 403 - Aalst - Moorsel - Baardegem - Droeshout - Opwijk/ Dienstregeling
- 2 - Heverlee Campus - Leuven - Kessel-Lo Hulsberg/ Dienstregeling
- 19 - Bree - Houthalen-Helchteren/ Dienstregeling
- 684 - Marktbus Honsem - Kumtich - Tienen/ Dienstregeling
- 57 - Aalst - Hofstade - Gijzegem - Dendermonde/ Dienstregeling
- 526 - Schoolbus Tervuren - Heverlee/ Dienstregeling
- 220 - Aarschot-Ramsel-Westmeerbeek-Hulshout-Wiekev/ Dienstregeling
- R71 - Brussel Zuid - Brukom (- Halle)/ Dienstregeling
- 87 - Maldegem - Aalter (-Deinze)/ Dienstregeling
- 285 - Mechelen - Kampenhout - Leuven/ Dienstregeling