16
16 - Bree Busstation Perron 5 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Neerpelt Station Perron 1 | 16:02 |
Neerpelt College | 16:04 |
Neerpelt Ankerweg | 16:05 |
Neerpelt Kleine Landeigendom | 16:08 |
Sint-Huibrechts-Lille Riet | 16:10 |
Sint-Huibrechts-Lille Centrum | 16:13 |
Sint-Huibrechts-Lille Schutterijstraat | 16:15 |
Sint-Huibrechts-Lille Heikant | 16:17 |
Kaulille Oude Hostieweg | 16:20 |
Kaulille Hostie | 16:22 |
Kaulille Marsestraat | 16:24 |
Kaulille Kruispunt | 16:25 |
Kaulille Kerk | 16:27 |
Kaulille Rietweg | 16:30 |
Bocholt De Hees | 16:33 |
Bocholt Kapel | 16:35 |
Bocholt Lindestraat | 16:38 |
Bocholt Biotechnicum | 16:39 |
Bocholt Brouwerij | 16:40 |
Bocholt Meierbroekstraat | 16:42 |
Bree Kookshofstraat | 16:44 |
Bree Gerdingerpoort | 16:46 |
Bree Kloosterpoort | 16:47 |
Bree Busstation Perron 5 | 16:49 |
De Lijn Bus dienstregeling - 16 (Bree Busstation Perron 5)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 16, Bree Busstation Perron 5, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Neerpelt Station Perron 1 station naar Bree Busstation Perron 5 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.