18 Lijn
Centraal Station
GVB
GVB 18 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 18 (Centraal Station) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Louweshoek en het eindpunt is Centraal Station.
Kies een van onderstaande bus 18 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Centraal Station (23 haltes)
Louweshoek
Louwesweg
Johan Huizingalaan
Sierplein
Station Lelylaan
Justus Lipsiusstraat
Robert Fruinlaan
Jan Tooropstraat
Derkinderenstraat
Nachtwachtlaan
Postjesweg
W. Schoutenstraat
Mercatorplein
Jan Van Galenstraat
Markthallen
G. V. Ledenberchstraat
F. Hendrikplantsoen
Marnixplein
Nw. Willemsstraat
Haarlemmerplein
Buiten Oranjestraat
Buiten Brouwersstraat
Centraal Station
18 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 18?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 18 om 06:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 18?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 18 om 00:05..
Wanneer komt bus 18 aan?
Wanneer komt de Centraal Station bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Centraal Station bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 18 (Centraal Station) bus tarief?
Het Centraal Station (Centraal Station) bus tarief is €1.04 - €2.84.
Is er een 18 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 18 bus station te bekijken.
Bus 18 dienstregeling
18 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:00 - 00:05
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:00 - 00:05 | 10 - 15 |
di. | 06:00 - 00:05 | 10 - 15 |
wo. | 06:00 - 00:05 | 10 - 15 |
do. | 06:00 - 00:05 | 10 - 15 |
vr. | 06:00 - 00:05 | 10 - 15 |
za. | 06:34 - 00:06 | 15 |
zo. | 07:34 - 00:05 | 15 - 15 |
GVB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 18 (van Louweshoek), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 18 (Centraal Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van GVB.
18 lijn bus tarief
De ritprijs voor GVB 18 (Centraal Station) ligt tussen €1.04 en €2.84. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van GVB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van GVB.
18 (GVB)
De eerste stop van de 18 bus-route is Louweshoek en de laatste halte is Centraal Station. 18 (Centraal Station) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 18 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 34 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van GVB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 18 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 18 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 18 Realtime bus Tracker
Volg lijn 18 (Centraal Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 18 bus tracker of een live GVB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor GVB of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor GVB en elk bus, inclusief lijn 18, in Netherlands.
18 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
GVB in Netherlands
- 233 - Lijn 233/ Dienstregeling
- 231 - Lijn 231/ Dienstregeling
- 464 - Gelderlandplein - De Boelelaan/ Dienstregeling
- N83 - Lijn 283/ Dienstregeling
- 15 - Lijn 15/ Dienstregeling
- 245 - Lijn 245/ Dienstregeling
- 68 - Henk Sneevlietweg - John M. Keynesplein/ Dienstregeling
- N84 - Lijn 284/ Dienstregeling
- 66 - Lijn 66/ Dienstregeling
- N81 - Lijn 281/ Dienstregeling
- 246 - Lijn 246/ Dienstregeling
- N88 - Lijn 288/ Dienstregeling
- 463 - Lijn 463/ Dienstregeling
- 35 - Lijn 35/ Dienstregeling
- 34 - Lijn 34/ Dienstregeling
- 62 - Lijn 62/ Dienstregeling
- N87 - Lijn 287/ Dienstregeling
- N89 - Lijn 289/ Dienstregeling
- 21 - Lijn 21/ Dienstregeling