קו 22
ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 22 (ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב) יש 55 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברעם/האומן ומסתיים במסוף 700/שד' נווה יעקב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב (55 תחנות)
ברעם/האומן
צומת משה ברעם
מדרשת נשמת/ברל לוקר
ברל לוקר/ארסט
פת/בעהם
פת/יהודה הנשיא
צומת פת/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא/בן יאיר
בי''ס דנמרק/יהודה הנשיא
בני בתירא/בן זכאי
חוות הנוער הציוני/ש''י עגנון
ש''י עגנון/קצנלסון
קצנלסון/ש''י עגנון
טשרניחובסקי/קצנלסון
טשרניחובסקי א'
טשרניחובסקי/פיכמן
טשרניחובסקי/הרב חן
טשרניחובסקי/הרצוג
הרצוג/טשרניחובסקי
עזה/הרב ברלין
עזה/רד''ק
עזה/בלפור
המלך ג'ורג'/קק''ל
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
שטראוס/פראג
ככר השבת/שטראוס
יחזקאל/הושע
יחזקאל/רבנו גרשום
ארץ חפץ/שמעון הצדיק
ארץ חפץ/חטיבת הראל
שד' אשכול/משמר הגבול
שדרות לוי אשכול/קרל נטר
שד' אשכול/בר לב
שדרות חיים ברלב/שדרות האוניברסיטה העברית
יקותיאל אדם/תמיר
יקותיאל אדם/דוד ניב
שדרות משה דיין/משה רחמילביץ
תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
השישה עשר/משה דיין
השישה עשר
הסיירת הירושלמית
חיל האויר/סיירת דוכיפת
חיל האויר/השישה עשר
חיל האויר/הסיירת הירושלמית
חיל האויר/לסקוב
חיל האויר/הארבעה
פארק ארכיאולוגי/חיל האויר
חיל האויר/גדוד חרמש
תחנת רקל''ה חיל האויר/משה דיין
משה דיין א
שדרות משה דיין/מזל שור
שדרות משה דיין/מזל טלה
מסוף 700/שד' נווה יעקב
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב (ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו 22 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:45 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 23:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 23:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 17:00 | 15 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ ברעם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
22 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 22 היא ברעם/האומן והתחנה האחרונה היא מסוף 700/שד' נווה יעקב.
קו 22 (ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (ברעם/האומן←מסוף 700/שד' נווה יעקב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
22 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 82 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 228 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 164 - מגדלי העיר/שדרות יעקב-ראשון לציון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ש
- 904 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 5א - מרכז תקשוב-דימונה<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-18/ לוח זמנים
- 960 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 244 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->קניון איילון/דרך אבא הלל-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 249 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-2#/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 16 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים