23 Lijn
Darchis - Ste-Walburge - Citadelle
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 23 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 23 (Liege Citadelle→Liege Rue Darchis (L20-21-22-23)) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Liege Citadelle en het eindpunt is Liege Rue Darchis (L20-21-22-23).
Kies een van onderstaande bus 23 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Liege Citadelle→Liege Rue Darchis (L20-21-22-23) (26 haltes)
Liege Citadelle
Liege Chalet
Liege Plateau
Liege Rue du Limbourg
Liege Place J. De Wilde
Liege Boulevard Des Hauteurs
Liege Rue Wesphal
Liege Place Seeliger
Liege Rue Cdt Naessens
Liege Rue Naniot
Liege Rue Naimette (Egl. Ste-Julienne)
Liege Rue Des Lys
Liege Rue J. Lahaut
Liege Rue Des Oeillets
Liege Chapelle Des Pères
Liege Basse Chaussée
Liege Rue En Glain
Liege Rue H. Baron
Liege Rue De Waremme
Liege Rue Général Bertrand
Liege Hôpital St-Laurent
Liege Rue Chevaufosse
Liege Rue Defrance
Liege H.E.C.
Liege Rue Darchis
Liege Rue Darchis (L20-21-22-23)
23 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 23?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 23 om 05:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus 23?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 23 om 23:12..
Wanneer komt bus 23 aan?
Wanneer komt de Darchis - Ste-Walburge - Citadelle Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Darchis - Ste-Walburge - Citadelle Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 23 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 23 bus station te bekijken.
Bus 23 dienstregeling
23 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:06 - 23:12
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:06 - 23:12 | 16 - 35 |
di. | 05:06 - 23:12 | 16 - 35 |
wo. | 06:41 - 23:12 | 19 - 44 |
do. | 05:06 - 23:12 | 16 - 35 |
vr. | 05:06 - 23:12 | 16 - 35 |
za. | 05:06 - 23:12 | 18 - 35 |
zo. | 06:41 - 23:12 | 19 - 44 |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 23 (van Liege Citadelle), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 23 (Liege Citadelle→Liege Rue Darchis (L20-21-22-23)) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
23 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 23 (Liege Citadelle→Liege Rue Darchis (L20-21-22-23)) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
23 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 23 bus-route is Liege Citadelle en de laatste halte is Liege Rue Darchis (L20-21-22-23). 23 (Liege Citadelle→Liege Rue Darchis (L20-21-22-23)) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 23 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 23 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 23 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 23 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 23 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 23 (Liege Citadelle→Liege Rue Darchis (L20-21-22-23)) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 23 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 23, in Belgique.
23 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 288 - Verviers - Wegnez - Pepinster - Soiron/ Dienstregeling
- 138 - Liège - Fléron - Herve - Battice - Verviers/ Dienstregeling
- 242 - Lierneux - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 18 - Gare Léopold - Bressoux - Droixhe - Marché Couvert/ Dienstregeling
- 27 - Darchis - Ougrée - Bois Abbaye - Seraing - Jemeppe/ Dienstregeling
- 845 - Stavelot - Malmedy - Sourbrodt - Bütgenbach/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 711 - Welkenraedt - Kelmis/ Dienstregeling
- 751 - Tiège - Sart - Hockai - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 496 - St-Vith - Wemperhardt - Ouren - Reuland/ Dienstregeling
- 406 - St-Vith - Wallerode - Amel - Büllingen - Rocherath/ Dienstregeling
- 703 - Ensival - Pl. Verte - Heusy - Jehanster/ Dienstregeling
- 724 - Verviers - Hèvremont - Dolhain - Membach - Eupen/ Dienstregeling
- 73 - Liège - Rocourt - Liers - Slins - Glons/ Dienstregeling
- 747 - Kaiserbaracke - Born - St-Vith/ Dienstregeling
- 40 - Jemeppe - Seraing (La Chatqueue)/ Dienstregeling
- 70 - St-Lambert - Rocourt - Liers - Slins/ Dienstregeling
- 377 - Liège - Esneux - Comblain-au-Pont/ Dienstregeling
- 185 - Chapon-Seraing - Verlaine - Stockay - Awirs -Flône/ Dienstregeling
- 111 - Proxibus de Seraing/ Dienstregeling