23 Lijn
Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise
TEC Hainaut
TEC Hainaut 23 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 23 (Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise) heeft in totaal 32 haltes. Het beginpunt is Mons Sncb - Quai C en het eindpunt is Genly Eglise.
Bus 23 vertrekt volgende week eens per dag om 16:17 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 23 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise (32 haltes)
Mons Sncb - Quai C
Mons Bd Sainctelette
Mons Place Des Chasseurs
Mons Ecole Normale
Mons Banque
Mons St-Pierre
Mons Cornez
Hyon Hoyois
Hyon Monument
Hyon Rue Des Américains
Hyon Route De Mesvin
Hyon Malakoff
Mesvin Place
Mesvin Eglise
Mesvin Pont
Mesvin Bélian
Ciply Place Dr André
Ciply Place Vandervelde
Ciply Rue Houzeur
Ciply Place
Ciply Place Vandervelde
Ciply Place Dr André
Mesvin Silos
Mesvin La Chaumière
Asquillies Route De Nouvelles
Asquillies Place
Asquillies Rue De La Rivière
Asquillies La Cigogne
Bougnies Place
Bougnies Rue Piérard
Bougnies Terminus
Genly Eglise
23 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 23?
Op woensdag rijdt de eerste bus 23 om 12:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 23?
Op woensdag gaat de laatste bus 23 om 12:50..
Wanneer komt bus 23 aan?
Wanneer komt de Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 23 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 23 bus station te bekijken.
Bus 23 dienstregeling
23 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 16:17
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:17 | Enkel vertrek |
di. | 16:17 | Enkel vertrek |
wo. | 12:50 | Enkel vertrek |
do. | 16:17 | Enkel vertrek |
vr. | 16:17 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 23 (van Mons Sncb - Quai C), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 23 (Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
23 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 23 (Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
23 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 23 bus-route is Mons Sncb - Quai C en de laatste halte is Genly Eglise. 23 (Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 23 heeft 32 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 23 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 23 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 23 Realtime bus Tracker
Volg lijn 23 (Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 23 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 23, in Belgique.
23 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 23 - Havay Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Quevy Sucrerie / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Havay Place / Dienstregeling
- 23 - Mesvin Bélian→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Ciply Place / Dienstregeling
- 23 - Ciply Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Harveng Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 29 - Quiévrain - Hensies/ Dienstregeling
- 6 - Mons - Flénu - Mons/ Dienstregeling
- 8 - Tournai - Gaurain - Bonsecours/ Dienstregeling
- 19 - Mons - Jemappes/ Dienstregeling
- E40 - Ath - Péruwelz/ Dienstregeling
- 8/ - Dour - Blaugies/ Dienstregeling
- 25 - Jemappes - Blaregnies/ Dienstregeling
- 100 - Ath - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- 14/ - Mons - Ghlin (Place)/ Dienstregeling
- 98 - Tournai - Lesdain/ Dienstregeling
- 19/ - Mons - Jemappes/ Dienstregeling
- M - Desserte de Mouscron/Moeskr. (SNCB -Chée Ballons)/ Dienstregeling
- 108 - Binche - Erquelinnes/ Dienstregeling
- 107 - Jolimont - Ecaussinnes/ Dienstregeling
- 483 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 10 - Saint-Ghislain - Herchies/ Dienstregeling
- 16/ - Mons - Nimy/ Dienstregeling
- 26 - Tivoli - La Louv. - Haine-St-P. - Manage -Seneffe/ Dienstregeling
- 50 - Mons Grand Large/ Dienstregeling
- 1 - Tournai - Mouscron/Moeskroen/ Dienstregeling