23 Lijn
Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A
TEC Hainaut
TEC Hainaut 23 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 23 (Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A) heeft in totaal 35 haltes. Het beginpunt is Genly Eglise en het eindpunt is Mons Sncb - Quai A.
Bus 23 vertrekt volgende week eens per dag om 07:07 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 23 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A (35 haltes)
Genly Eglise
Bougnies Terminus
Bougnies Rue Piérard
Bougnies Place
Asquillies La Cigogne
Asquillies Rue De La Rivière
Asquillies Place
Asquillies Route De Nouvelles
Mesvin La Chaumière
Ciply Place Dr André
Ciply Place Vandervelde
Ciply Rue Houzeur
Ciply Place
Ciply Place Vandervelde
Ciply Place Dr André
Mesvin Bélian
Mesvin Pont
Mesvin Eglise
Mesvin Place
Hyon Malakoff
Hyon Route De Mesvin
Hyon Rue Des Américains
Hyon Monument
Hyon Eglise
Hyon Hoyois
Mons Cornez
Mons St-Pierre
Mons Banque
Mons Place De Flandre
Mons Hôpital Civil
Mons Rue Valenciennoise
Mons Bd Jf Kennedy
Mons Lycée
Mons Prison
Mons Sncb - Quai A
23 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 23 om 07:07
Hoe laat vertrekt de laatste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 23 om 07:07..
Wanneer komt bus 23 aan?
Wanneer komt de Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 23 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 23 bus station te bekijken.
Bus 23 dienstregeling
23 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 07:07
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:07 | Enkel vertrek |
di. | 07:07 | Enkel vertrek |
wo. | 07:07 | Enkel vertrek |
do. | 07:07 | Enkel vertrek |
vr. | 07:07 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 23 (van Genly Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 23 (Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
23 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 23 (Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
23 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 23 bus-route is Genly Eglise en de laatste halte is Mons Sncb - Quai A. 23 (Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 23 heeft 35 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 37 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 23 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 23 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 23 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 23 (Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 23 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 23, in Belgique.
23 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 23 - Ciply Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Harveng Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Havay Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Mesvin Bélian→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Ciply Place / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Havay Place / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Quevy Sucrerie / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 133 - La Louvière - Binche - Morlanwelz/ Dienstregeling
- 26 - Soignies - Horrues/ Dienstregeling
- 32 - Le Roeulx - Maurage/ Dienstregeling
- 491 - Tournai - Mortagne / Péruwelz/ Dienstregeling
- 86C - Leuze - Péruwelz/ Dienstregeling
- 94 - Ath - Enghien/Edingen/ Dienstregeling
- 8/ - Dour - Blaugies/ Dienstregeling
- 37 - Houdeng - La Louvière Sud/ Dienstregeling
- 19/ - Mons - Jemappes/ Dienstregeling
- V - Tournai City : Tournai - Chercq - Vaulx/ Dienstregeling
- 14/ - Mons - Ghlin (Place)/ Dienstregeling
- 9 - Mons - Dour/ Dienstregeling
- 2 - Mons - Dour/ Dienstregeling
- 11/ - Saint-Ghislain - Boussu - Hornu/ Dienstregeling
- 30 - Strépy/Thieu - Anderlues/ Dienstregeling
- 483 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- R - Tournai City : Tournai - Rumillies - Warchin/ Dienstregeling
- 81 - Ath - Blaton/ Dienstregeling
- 36 - Seneffe -Manage - Haine-St-P. - La Louv. - Tivoli/ Dienstregeling
- 80 - Blaton - Quevaucamps / Bernissart/ Dienstregeling