23 Lijn
Ciply Place→Mons Sncb - Quai A
TEC Hainaut
TEC Hainaut 23 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 23 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Ciply Place en het eindpunt is Mons Sncb - Quai A.
Kies een van onderstaande bus 23 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ciply Place→Mons Sncb - Quai A (23 haltes)
Ciply Place
Ciply Place Vandervelde
Ciply Place Dr André
Mesvin Bélian
Mesvin Pont
Mesvin Eglise
Mesvin Place
Hyon Malakoff
Hyon Route De Mesvin
Hyon Rue Des Américains
Hyon Monument
Hyon Eglise
Hyon Hoyois
Mons Cornez
Mons St-Pierre
Mons Banque
Mons Place De Flandre
Mons Hôpital Civil
Mons Rue Valenciennoise
Mons Bd Jf Kennedy
Mons Lycée
Mons Prison
Mons Sncb - Quai A
23 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 23 om 10:35
Hoe laat vertrekt de laatste bus 23?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 23 om 11:35..
Wanneer komt bus 23 aan?
Wanneer komt de Ciply Place→Mons Sncb - Quai A bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ciply Place→Mons Sncb - Quai A bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 23 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 23 bus station te bekijken.
Bus 23 dienstregeling
23 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 10:35 - 11:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 10:35 - 11:35 | 60 |
di. | 10:35 - 11:35 | 60 |
wo. | 10:35 - 11:35 | 60 |
do. | 10:35 - 11:35 | 60 |
vr. | 10:35 - 11:35 | 60 |
za. | 14:42 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 23 (van Ciply Place), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 23 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
23 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 23 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
23 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 23 bus-route is Ciply Place en de laatste halte is Mons Sncb - Quai A. 23 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 23 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 22 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 23 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 23 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 23 Realtime bus Tracker
Volg lijn 23 (Ciply Place→Mons Sncb - Quai A) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 23 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 23, in Belgique.
23 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 23 - Havay Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Quevy Sucrerie / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Havay Place / Dienstregeling
- 23 - Mesvin Bélian→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Ciply Place / Dienstregeling
- 23 - Harveng Place→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Genly Eglise→Mons Sncb - Quai A / Dienstregeling
- 23 - Mons Sncb - Quai C→Genly Eglise / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 29 - Quiévrain - Hensies/ Dienstregeling
- 6 - Mons - Flénu - Mons/ Dienstregeling
- 8 - Tournai - Gaurain - Bonsecours/ Dienstregeling
- 19 - Mons - Jemappes/ Dienstregeling
- E40 - Ath - Péruwelz/ Dienstregeling
- 8/ - Dour - Blaugies/ Dienstregeling
- 25 - Jemappes - Blaregnies/ Dienstregeling
- 100 - Ath - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- 14/ - Mons - Ghlin (Place)/ Dienstregeling
- 98 - Tournai - Lesdain/ Dienstregeling
- 19/ - Mons - Jemappes/ Dienstregeling
- M - Desserte de Mouscron/Moeskr. (SNCB -Chée Ballons)/ Dienstregeling
- 108 - Binche - Erquelinnes/ Dienstregeling
- 107 - Jolimont - Ecaussinnes/ Dienstregeling
- 483 - Tournai - Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 10 - Saint-Ghislain - Herchies/ Dienstregeling
- 16/ - Mons - Nimy/ Dienstregeling
- 26 - Tivoli - La Louv. - Haine-St-P. - Manage -Seneffe/ Dienstregeling
- 50 - Mons Grand Large/ Dienstregeling
- 1 - Tournai - Mouscron/Moeskroen/ Dienstregeling