42 Lijn
Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 42 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 42 (Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3) heeft in totaal 9 haltes. Het beginpunt is Six Planes Eglise en het eindpunt is Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3.
Bus 42 vertrekt volgende week eens per dag om 07:00 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 42 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3 (9 haltes)
Six Planes Eglise
Six Planes Rue du Village
Six Planes Rue De Gros Fays
Gros Fays Calvaire
Gros Fays Lavoir
Cornimont Calvaire
Vivy Carrefour
Vivy Eglise
Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3
42 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 42?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 42 om 07:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 42?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 42 om 07:00..
Wanneer komt bus 42 aan?
Wanneer komt de Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 42 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 42 bus station te bekijken.
Bus 42 dienstregeling
42 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:00 | Enkel vertrek |
di. | 07:00 | Enkel vertrek |
wo. | 07:00 | Enkel vertrek |
do. | 07:00 | Enkel vertrek |
vr. | 07:00 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 42 (van Six Planes Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 42 (Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
42 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 42 (Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
42 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 42 bus-route is Six Planes Eglise en de laatste halte is Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3. 42 (Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 42 heeft 9 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 42 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 42 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 42 Realtime bus Tracker
Volg lijn 42 (Six Planes Eglise→Menuchenet Dépôt Tec - Quai 3) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 42 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 42, in Belgique.
42 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 51 - Namur(Gare) - Namur (P+R St Nicolas/ Dienstregeling
- 48 - Ciney - Bonsin/ Dienstregeling
- 165C - Florenville - Bertrix/ Dienstregeling
- 134 - Wy - Amonines - Trinal - Rendeux/ Dienstregeling
- 291 - Martelange - Arlon/ Dienstregeling
- 69 - Ciney (Service urbain)/ Dienstregeling
- 16 - Virton - Athus - Arlon/ Dienstregeling
- 1 - Jambes (Petit-Ry) - Saint-Marc (Pl. Communale)/ Dienstregeling
- 77 - Fleurus - Tamines - Auvelais/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 19 - Andenne - Forville/ Dienstregeling
- 154A - Dinant - Givet/ Dienstregeling
- 15/2 - Houffalize - La Roche/ Dienstregeling
- 826 - Eghezée - Marchovelette/ Dienstregeling
- 423 - Beauraing - Houyet/ Dienstregeling
- 60/2 - Pesche - Couvin - Le Mesnil/ Dienstregeling
- E84 - Namur - Hannut - Waremme/ Dienstregeling
- 27/1 - Lavaux - Assenois/ Dienstregeling
- 132A - Walcourt - Cerfontaine - Philippeville/ Dienstregeling
- 413/2 - Juseret - Traimont - Sibret - Bastogne/ Dienstregeling