309 Lijn
Sint-Denijs-Boekel - Mater - Oudenaarde
De Lijn
De Lijn 309 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 309 (Oudenaarde Station Perron 2) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Sint-Denijs-Boekel Station en het eindpunt is Oudenaarde Station Perron 2.
Bus 309 vertrekt volgende week eens per dag om 08:40 en rijdt op: donderdag.
Kies een van onderstaande bus 309 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Oudenaarde Station Perron 2 (23 haltes)
Sint-Denijs-Boekel Station
Sint-Denijs-Boekel Knokstraat
Sint-Maria-Horebeke Kromstraat
Sint-Maria-Horebeke Korsele
Sint-Maria-Horebeke Broekestraat
Sint-Maria-Horebeke Pierkestraat
Sint-Maria-Horebeke Tonnestraat
Sint-Maria-Horebeke Melkerij
Sint-Maria-Horebeke Kerk
Mater Brouwerij Roman
Mater Klokkeveld
Mater Kerk
Mater Karel Martelstraat
Volkegem Kerk
Volkegem Wolvenberg
Edelare Winkelstraat
Edelare Stuivegemstraat
Oudenaarde Bergstraat
Oudenaarde Jan Jozef Raepsaetplein
Oudenaarde Smallendam
Oudenaarde Markt
Oudenaarde Tacambaroplein
Oudenaarde Station Perron 2
309 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 309?
Op donderdag rijdt de eerste bus 309 om 08:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus 309?
Op donderdag gaat de laatste bus 309 om 08:40..
Wanneer komt bus 309 aan?
Wanneer komt de Sint-Denijs-Boekel - Mater - Oudenaarde bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sint-Denijs-Boekel - Mater - Oudenaarde bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 309 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 309 bus station te bekijken.
Bus 309 dienstregeling
309 bus route actief op donderdag. Reguliere diensturen: 08:40
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 08:40 | Enkel vertrek |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 309 (van Sint-Denijs-Boekel Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 309 (Oudenaarde Station Perron 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
309 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 309 (Oudenaarde Station Perron 2) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
309 (De Lijn)
De eerste stop van de 309 bus-route is Sint-Denijs-Boekel Station en de laatste halte is Oudenaarde Station Perron 2. 309 (Oudenaarde Station Perron 2) is operationeel op donderdag.
Aanvullende informatie: 309 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 309 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 309 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 309 Realtime bus Tracker
Volg lijn 309 (Oudenaarde Station Perron 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 309 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 309, in Belgique.
309 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 675 - Stabroek - Kalmthout - Wuustwezel/ Dienstregeling
- R92 - Kraainem - Kortenberg - Erps Kwerps - Leuven/ Dienstregeling
- 556 - Schoolb. Leefdaal - Duisburg - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling
- 329 - Aarschot-Herselt-Blauberg-Westerlo-Oevel-Geel/ Dienstregeling
- 538 - Keerbergen - Waver Scholen/ Dienstregeling
- 279 - Kinrooi - Gruitrode - As - Genk/ Dienstregeling
- 431 - Sint-Niklaas - Stekene - Koewacht/ Dienstregeling
- 458 - Poppel - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 911 - Dendermonde - Hamme - Waasmunster/ Dienstregeling
- 66 - Zomergem - Eeklo/ Dienstregeling
- 923 - Heers - Lauw - Herstappe - Koninksem - Tongeren/ Dienstregeling
- 297 - Heppen - Beringen - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- 680 - Marktbus Neervelp - Boutersem - Tienen/ Dienstregeling
- 16 - Maaseik - Bree - Neerpelt/ Dienstregeling
- 417 - Sneldienst Antwerpen-Turnhout via Zoersel/ Dienstregeling
- 505 - Snaaskerke - Gistel - Zevekote - Moere/ Dienstregeling
- 280 - Mechelen - Grimbergen Verbrande Brug/ Dienstregeling
- 71 - Deinze-Nazareth-Eke-Gent-Oostakker/ Dienstregeling
- 981 - Tessenderlo - Meerhout - Mol/ Dienstregeling
- 709 - Zandvliet - scholen Stabroek/ Dienstregeling