377 Lijn
Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 377 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 377 (Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) heeft in totaal 43 haltes. Het beginpunt is Comblain-Au-Pont Place Leblanc en het eindpunt is Liege Gare Des Guillemins - Quai C.
Kies een van onderstaande bus 377 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C (43 haltes)
Comblain-Au-Pont Place Leblanc
Comblain-Au-Pont Pont De Comblain
Comblain-Au-Pont Quai du Vignoble
Comblain-Au-Pont Pont De Scay
Comblain-Au-Pont Garage
Poulseur Pont De Chanxhe
Poulseur Rue Des Ecoles
Poulseur Avenue J. Wauters
Poulseur Eglise
Poulseur Rue De La Passerelle
Esneux Ry D'Oneux
Esneux Carrière
Esneux Champay
Esneux Terrain De Football
Esneux Avenue Montefiore
Esneux Pont D'Esneux
Esneux Institut St-Michel
Esneux Sur Le Mont
Esneux Route De Hony
Esneux Châtillon
Tilff Pont De Méry
Tilff Rue Donnay
Tilff Parc Dumonceau
Tilff Cimetière
Tilff Super Gb
Tilff Ecole Ste-Marie
Tilff Rue Damry
Tilff Place Des Porais
Tilff Gare Sncb
Tilff Prés De Tilff
Tilff Pépinière
Tilff Sainval
Angleur Colonster
Angleur Passage À Niveau 6
Angleur Pont De Sauheid
Angleur Usine Raskin
Angleur Streupas Viaduc
Angleur Place A. Jadoulle
Liege Pont De Belle-Ïle
Liege Rue De Paris
Liege Monument Gramme
Liege Place Général Leman
Liege Gare Des Guillemins - Quai C
377 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 377?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 377 om 04:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 377?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 377 om 20:50..
Wanneer komt bus 377 aan?
Wanneer komt de Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 377 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 377 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 377 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 377 bus station te bekijken.
TEC Liège - Verviers 377 bus Routekaart - Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
Bus 377 dienstregeling
377 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 04:50 - 20:50
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:50 - 20:50 | 27 - 70 |
di. | 04:50 - 20:50 | 27 - 70 |
wo. | 04:50 - 20:50 | 27 - 70 |
do. | 06:47 - 21:55 | 60 - 90 |
vr. | 04:50 - 20:50 | 27 - 70 |
za. | 05:42 - 21:55 | 45 - 92 |
zo. | 06:47 - 21:55 | 60 - 90 |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 377 (van Comblain-Au-Pont Place Leblanc), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 377 (Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
377 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 377 (Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
377 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 377 bus-route is Comblain-Au-Pont Place Leblanc en de laatste halte is Liege Gare Des Guillemins - Quai C. 377 (Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 377 heeft 43 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 48 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 377 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 377 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 377 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 377 (Comblain-Au-Pont Place Leblanc→Liege Gare Des Guillemins - Quai C) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 377 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 377, in Belgique.
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 82 - St-Lambert - Glain - Tilleur - Jemeppe - Montegnée/ Dienstregeling
- 147 - Waremme - Oreye/ Dienstregeling
- 848 - St-Vith - Aldringen - Gouvy/ Dienstregeling
- 712 - Thimister - Aubel - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 2 - 20 Août - Tilleur - Seraing - Boncelles-CHU/ Dienstregeling
- 39 - St-Lambert - Vottem P+R/ Dienstregeling
- 495 - St-Vith - Lascheid - Maspelt - Reuland/ Dienstregeling
- 716 - Bilstain - Dolhain - Goé - Membach - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 160 - Bressoux - Jupille/ Dienstregeling
- 248 - Guillemins - Liege Science Park - Sart-Tilman/ Dienstregeling
- 362 - Aywaille - Banneux - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 105 - Gd-Rechain-Xhendelesse-Olne-Ayeneux-Soumagne-Herve/ Dienstregeling
- 744 - Spa - Stavelot - Trois-Ponts/ Dienstregeling
- 496 - St-Vith - Wemperhardt - Ouren - Reuland/ Dienstregeling
- E22 - Huy - Waremme/ Dienstregeling
- 748 - Sourbrodt - Waimes - St-Vith/ Dienstregeling
- 58 - Guillemins - Standard - Université - CHU-Boncelles/ Dienstregeling
- 41 - Sart-Tilman - Ougrée - Seraing - Jemeppe - Mons/ Dienstregeling
- 85 - Liège - Bierset - Stockay - Amay - Huy/ Dienstregeling
- 753 - Stavelot - Trois-Ponts - Wanne/ Dienstregeling