412 Lijn
Zandhoven - Sint-Job-in-'t-Goor
De Lijn
De Lijn 412 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 412 (Halle Leeuwerikendreef) heeft in totaal 11 haltes. Het beginpunt is Zandhoven Dorp Perron 1 en het eindpunt is Halle Leeuwerikendreef.
Bus 412 vertrekt volgende week eens per dag om 07:01 en rijdt op: vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 412 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Halle Leeuwerikendreef (11 haltes)
Zandhoven Dorp Perron 1
Zandhoven Rijkswacht
Zandhoven Hallebaan
Zandhoven Heuvelheide
Halle Tappelweg
Halle Kerk
Halle De Pier
Halle Heideweg
Halle Lemmekensbaan
Halle Baron De Borrekenslaan
Halle Leeuwerikendreef
412 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 412?
Op vrijdag rijdt de eerste bus 412 om 07:01
Hoe laat vertrekt de laatste bus 412?
Op vrijdag gaat de laatste bus 412 om 07:01..
Wanneer komt bus 412 aan?
Wanneer komt de Zandhoven - Sint-Job-in-'t-Goor Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zandhoven - Sint-Job-in-'t-Goor Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 412 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 412 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 412 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 412 bus station te bekijken.
Bus 412 dienstregeling
412 bus route actief op vrijdag. Reguliere diensturen: 07:01
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 07:01 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 412 (van Zandhoven Dorp Perron 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 412 (Halle Leeuwerikendreef) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
412 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 412 (Halle Leeuwerikendreef) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
412 (De Lijn)
De eerste stop van de 412 bus-route is Zandhoven Dorp Perron 1 en de laatste halte is Halle Leeuwerikendreef. 412 (Halle Leeuwerikendreef) is operationeel op vrijdag.
Aanvullende informatie: 412 heeft 11 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 19 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 412 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 412 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 412 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 412 (Halle Leeuwerikendreef) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 412 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 412, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 764 - P+R Luchtbal - Van Cauwelaertsluis/ Dienstregeling
- 33 - Kortrijk -Heestert - Sint-Denijs - Spiere/ Dienstregeling
- 622 - Oetingen - Vollezele - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 23 - (Tienen - Neerlinter) - Budingen - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 504 - Sint-Truiden Station - Hasp-O Stadsrand/ Dienstregeling
- 62 - Ninove - Vollezele - Oetingen - Leerbeek/ Dienstregeling
- 544 - Herentals - Olen - Westerlo - Tongelsbos/ Dienstregeling
- 829 - Kolonie Grens - Lommel Provil/ Dienstregeling
- 440 - Oostmalle - Brecht/ Dienstregeling
- 882 - Doomkerke De Zande- Aalter/ Dienstregeling
- 301 - Kortrijk - Zwevegem - Vichte - Otegem - Avelgem/ Dienstregeling
- 675 - Stabroek - Kalmthout - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 403 - Aalst - Moorsel - Baardegem - Droeshout - Opwijk/ Dienstregeling
- 601 - Binnenringbus Leuven/ Dienstregeling
- 39 - Brugge-AZ Sint-Jan-Stalhille-Klemskerke-De Haan/ Dienstregeling
- 708 - Zandvliet - Stabroek - scholen Ekeren/ Dienstregeling
- 55 - Diksmuide - Leke - Koekelare - Torhout/ Dienstregeling
- 738 - Gent Sint-Pieters-Oostakker-Wachtebeke-Overslag/ Dienstregeling
- 475 - Snelbus Leuven - Tielt/ Dienstregeling
- 87 - Aalst - Haaltert - Aspelare - Geraardsbergen/ Dienstregeling